تست همراه اول

سرویس خبر
2 آذر 1392 ساعت 16:03
63 نظر

 

دادگاه 290 میلیون دلار به جریمه سامسونگ اضافه کرد

در جریان موضوعات پیش آمده بین اپل و سامسونگ و آخرین دادگاه آن که مشخص شد شرکت کره‌ای سامسونگ باید بابت کپی‌برداری از تکنولوژی‌های انحصاری اپل مبلغ 1.052 میلیارد دلار غرامت بپردازد طبق رای تجدید نظر قاضی لوسی کوه این رقم به 450 میلیون دلار رسید که به گفته وی رقم اولیه نتیجه محاسبات اشتباه بوده است.

بعد از آن هیات منصفه و قاضی جدید به این نتیجه رسیدند که سامسونگ باید مبلغ 589 میلیون دلار به اپل به عنوان غرامت بپردازد، اکنون این مبلغ باز هم افزایش پیدا کرده است و290 میلیون دلار مازاد بر رقم اولیه 598 میلیون دلار و در نهایت 888 میلیون دلار باید توسط سامسونگ به اپل پرداخت شود.

این دادگاه بدون در نظر گرفتن تاثیرات ثانویه کپی برداری سامسونگ به اتمام رسید و در نهایت باید منتظر بمانیم تا رای دادگاه نهایی و نظر قاضی برای اتمام این دادگاه اعلام شود.

این درحالی است که چندی پیش ریس جمهور اوباما با ممنوعیت ورود مدل‌هایی از سامسونگ که تکنولوژی و یا اجزایی از آنها از روی اپل دزدیده شده بود موافقت کرد و پس از آن طی حکمی این امکان نیز فراهم شد تا اپل بتواند گوشی‌های دیگری را به لیست گوشی‌های ممنوعه سامسونگ اضافه کند.

منبع: Sam Mobile  2 آذر 1392
63 نظر
3.74
  61 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری