سرویس خبر
29 آبان 1392 ساعت 11:42
56 نظر

 

بروزرسانی 4.4 کیت کت برای نکسوس 4 ارائه شد

بعد از اینکه گوگل اندروید ۴.۴ را ارائه کرد، بسیاری از دارندگان گوشی‌ها و تبلت‌های نکسوس منتظر ارائه این نسخه برای دستگاه‌های خود هستند.

به گزارش بعضی از کاربران گوشی نکسوس 4 اعلام کرده‌اند که بروزرسانی اندروید 4.4 برای گوشی‌ آن‌ها ارائه شده است و گوشی به آن‌ها پیغام داده که از طربق وای فای می‌توانند گوشی خود را بروز کنند.

این خبر در حالی  رسیده است که چند ساعت قبل گفته شد که گوشی Moto X ورایزون اندروید 4.4 را دریافت کرده است. به نظر می‌آید گوگل به این علت در ارائه اندروید کیت کت برای نکسوس 4 تعلل به خرج داده است که مشغول رفع باگ‌های این نسخه بعد از ارائه آن برای نکسوس 7 و نکسوس 10 بوده است، بنابراین انتظار کمترین باگ‌ها را بر روی نکسوس 4 داریم.

بر طبق گفته کاربران این بروزرسانی 238 مگابایت است، و شما باید حداقل 20 درصد باتری داشته باشید تا بتوانید بروزرسانی را انجام دهید.

برای اینکه متوجه شوید این بروزرسانی برای گوشی شما ارائه شده است یا نه، تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به قسمت About گوشی خود بروید و در آنجا بر روی گزینه Update کلیک کنید تا بعد از بررسی کردن مشخص شود که این بروزرسانی برای شما ارائه شده است یا نه.

اگر این بروزرسانی را دریافت کردید و گوشی خود را بروز کردید در کامنت‌ها ما و کاربران را مطلع کنید.

منبع: androidauthority  29 آبان 1392
56 نظر
4.24
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری