سرویس خبر
26 آبان 1392 ساعت 14:24
29 نظر

 

گوشی هوآوی Ascend P6S با پردازنده 8 هسته‌ای واقعی در راه است

گوشی هوآوی Ascend P6 بدون شک تنها گوشی باریک دنیا نیست اما باید به این حقیقت اعتراف کرد که این گوشی یکی از شیک ترین و خوش دست ترین گوشی‌های نازک دنیا است. این گوشی از نظر سخت افزاری نیز زیاد از گوشی‌های دیگر عقب نیست اما هوآوی می‌توانست از پردازنده قوی تری برای این گوشی استفاده کند تا این گوشی را به قوی ترین گوشی نازک دنیا تبدیل کند.

به گزارش به نظر می‌رسد که هوآوی ارزش گوشی خود را درک کرده و متوحه شده که این گوشی می‌تواند یک برگ برنده برای آن به حساب بیاید به همین خاطر هوآوی تصمیم گرفته تا نسخه بروز شده و پر قدرت تر این گوشی را با پردازنده 8 هسته‌ای معرفی و ارائه کند.

Ascend P6

این خبر کاملا موثق است زیرا توسط رئیس شرکت هوآوی Xu Xin Quan منتشر شده است. نام این گوشی احتمالا Ascend P6S نام دارد و به پردازنده 8 هسته‌ای واقعی مجهز است، منظور ما از واقعی این است که بر خلاف پردازنده حال حاضر سامسونگ با نام Exynos ، 8 هسته این پردازنده به طور همزمان می‌توانند با هم کار کنند.

دیگر مشخصات این گوشی هنوز در هاله‌ای از ابهام است اما نام P6S می‌تواند نشانگر این موضوع باشد که با بروزرسانی خیلی بزرگ و عجیبی روبرو نخواهیم بود. به علاوه در مورد قیمت و زمان ارائه نیز هنوز صحبتی نشده است.

منبع: GSMArena  26 آبان 1392
29 نظر
4.29
  65 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری