سرویس خبر
21 آبان 1392 ساعت 11:54
23 نظر

 

دو ویدئو برای ال جی جی فلکس؛چگونگی ترمیم خودکار گوشی را ببینید

ال جی یک گوشی با صفحه نمایش خمیده را معرفی کرده بود، این گوشی به طرز واقعی خمیده است و به کاربر حس یک گوشی خمیده را بسیار خوب القاء خواهد کرد.

 

به گزارش اکنون ال جی 2 ویدئو را برای این گوشی منتشر کرده است که در یکی از آن‌ها ویژگی خمیدگی صفحه نمایش را و دیگری ویژگی بسیار جالب ترمیم خودکار بدنه توسط خود گوشی را نشان می‌دهد.

 

در کنار این دو ویدئو ال جی 3 وسیله جانبی برای این گوشی معرفی کرده است، یکی از این‌ها کاور Quick Window، وسیله دیگر یک حافظه 16 گیگابایتی است که از USB On the go پشتیبانی می‌کند و دیگری یک قاب قابل اتصال به گوشی از طریق پورت USB است.

 

در ویدئوی اول ال جی تمام تلاش خود را می‌کند که نشان دهد گوشی G Flex به طور حقیقی یک گوشی با صفحه نمایش خمیده است، همانطور که در ویدئو مشاهده می‌کنید ال جی همچنین عکس پس زمینه زنده‌ ای را نشان می‌دهد که از ویژگی خمیدگی صفحه نمایش بهترین استفاده کرده است.

 

اما در ویدئوی دوم ال جی ویژگی ترمیم خودکار بدنه توسط گوشی را به همه نشان می‌دهد و اشاره می‌کند که در زمان کمتر از 5 دقیقه گوشی می‌تواند خود را ترمیم کرده و خط و خشی که در پشت آن افتاده را برطرف کند. این ویژگی نمی‌تواند خط و خش‌های خیلی عمیق را از بین ببرد اما برای خط و خش‌های کم عمق و عادی به خوبی کار خواهد کرد. می‌توانید این ویدئوها را در ادامه مشاهده کنید.

 

 

 

 

   21 آبان 1392
23 نظر
4.21
  38 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری