سرویس خبر
27 مهر 1392 ساعت 11:14
120 نظر

 

گلکسی اس 5 به حسگر تشخیص چشم برای باز کردن قفل گوشی مجهز است

پیش از این در مورد گوشی گلکسی اس 5 اطلاعات کمی را برای شما پخش کردیم و گفتیم که این گوشی قرار است زودتر از موعد مقرر معرفی شود در ضمن اینکه بدنه آن احتمالا از آلومینیوم خواهد بود.

به گزارش اکنون اخباری جدید از این گوشی رسیده است، منابع داخلی خبر داده‌اند که سامسونگ مشغول اضافه کردن یک ویژگی جدید و عجیب به گلکسی اس 5 است، این منابع می‌گویند که سامسونگ در گلکسی اس 5 از سنسور تشخیص چشم برای باز کردن قفل گوشی استفاده خواهد کرد.

بر اساس این منبع سامسونگ کار بر روی این حسگر را آغاز کرده است و به طور حتم از این ویژگی‌ در گلکسی اس 5 استفاده خواهد کرد تا کاربران بیشترین امنیت را در استفاده از تلفن همراه خود تجربه کنند. هنوز مشخص نیست که این حسگر چگونه کار خواهد کرد اما به طور مشخص سامسونگ قصد دارد که جلوتر از کمپانی‌هایی مانند اپل و اچ تی سی که از سنسور اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی استفاده کردند قدم بردارد.

از سامسونگ بعید نیست که سردمدار این حرکت شود اما توجه کنید که تمام این خبرها از منابع غیر رسمی هستند و باید تا زمان معرفی رسمی کمی صبر کنیم. احتمال معرفی این گوشی در MWC 2014 بسیار زیاد است، بنابراین با ما همراه باشید تا ببینیم که سامسونگ اولین کمپانی خواهد بود که این ویژگی را معرفی خواهد کرد یا خیر، نظر شما چیست؟

منبع: androidsas  27 مهر 1392
120 نظر
4.21
  129 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری