تست همراه اول

سرویس خبر
24 مهر 1392 ساعت 10:11
21 نظر

 

اپل دعوتنامه خود برای معرفی آی‌پد را ارسال کرد

بالاخره شایعات تایید شدند و اپل امروز برای خبرنگاران دعوتنامه‌ای ارسال کرده که در روز 22 اوت (30 مهر) مراسمی را برگزار خواهد کرد. قبل از این نیز شایعات گفه بودند که اپل به احتمال قوی در این روز مراسمی را برگزار و آی‌پد نسل جدید را معرفی خواهد کرد.

به گزارش در این مراسم اپل اشاره‌ای نکرده که چه چیزی را معرفی خواهد کرد اما می‌دانیم که بر طبق زمان بندی به زمان معرفی آی‌پد نسل جدید رسیده‌ایم و این محصول معرفی خواهد شد.

بر طبق شایعات که همگی با هم توافق دارند آی‌پد نسل پنجم همان اندازه صفحه نمایش را خواهد داشت اما فاصله کناره‌های صفحه نمایش با لبه‌های گوشی کمتر شده و ضمنا به سنسور اثر انگشت نیز مجهز خواهد بود. آی‌پد مینی جدید نیز گفته می‌شود که همان ظاهر و خصوصیات نسل قبل را دارد اما در مورد صفحه نمایش رتینا مطمئن نیستیم که این نسل جدید صفحه رتینا دارد یا ندارد.

همچنین احتمال می‌رود رنگ‌های جدیدی برای این دو تبلت را شاهد باشیم. این مراسم در سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد و در همان روز مراسم نوکیا در ابوظبی برگزار خواهد شد.

هر دو مراسم را برای شما پوشش خواهد داد، بنابراین برای اینکه متوجه شوید در این دو مراسم چه اتفاقاتی روی خواهند داد با همراه باشید.

منبع: Cnet  24 مهر 1392
21 نظر
4.19
  120 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری