تست همراه اول

سرویس خبر
22 مهر 1392 ساعت 13:00
125 نظر

 

گلکسی اس 5 با سنسور اثر انگشت و بدنه آلومینیومی

قرار است این گوشی زودتر از موعد معرفی شود.

بعد از معرفی گلکسی نوت 3 اکنون نوبت به گلکسی اس 5 است که در مورد آن شایعاتی را بشنویم.

به گزارش یک خبرگزاری کره‌ای به نقل از یک کارمند سابق سامسونگ گفته که مسئولان سامسونگ جلسه‌هایی برگزار می کنند تا مشخص شود که گوشی گلکسی اس 5 زودتر از موقع معرفی شود.

این موضوع از آنجا پیش آمده که گلکسی اس 4 برخلاف تصور مسئولان سامسونگ فروش خوبی را تجربه نکرده است و به همین خاطر آن‌ها در حال تصمیم گیری هستند تا چرخه 11 ماهه معرفی پرچمدار خانواده گلکسی به چرخه 9 ماهه تقلیل دهند و به همین خاطر احتمال اینکه شاهد معرفی نسل بعدی گوشی‌ گلکسی اس در ماه ژانویه (اواسط دی ماه) و ارائه آن در ماه فوریه (اواسط بهمن ماه) باشیم.

به نظر می‌آید که رقابت هر روز سخت تر می‌شود زیرا سامسونگ علاوه بر اینکه می‌خواهد گوشی خود را زودتر از زمان موعد معرفی کند همچنین تصمیم دارد که در گوشی خود از پردازنده 64 بیتی Exynos  و دوربین ۱۶  مگاپیکسلی با ویژگی تثبیت کننده اپتیکال تصاویر، حسگر اثر انگش و بدنه ساخته شده از آلومینیوم استفاده کند.

تمام این موارد که برای شما گفتیم در حد یک شایعه هستند که گفته شده کمپانی مشغول کار بر روی آن‌ها است به خصوص بدنه آلومینیومی که می‌تواند روند بازی را تغییر دهد.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم که سامسونگ چه خواهد کرد و پرچمدار بعدی این کمپانی فروش کم اس 4 را جبران خواهد کرد یا خیر، نظر شما چیست؟

منبع: phonearena

   22 مهر 1392
125 نظر
3.70
  142 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری