تست همراه اول

سرویس خبر
20 مهر 1392 ساعت 15:46
30 نظر

 

مهلت ارسال ویدئو به مسابقه «گوشی ایده‌آل»، تمدید شد + راه جدید ارسال ویدئو

همانطور که می‌دانید، مسابقه «گوشی ایده‌آل» با موضوع ساخت ویدئو و معرفی گوشی مورد علاقه شما به دیگران، در حال برگزاری است که به برندگان 5 گوشی جی 2 اهدا خواهد شد. جزئیات بیشتر این مسابقه را از اینجا می‌توانید مشاهده کنید.

مهلت شرکت در این مسابقه تا 19 مهر بود اما به علت اینکه فرایند ساخت ویدئو، برای بسیاری از شرکت‌کنندگان زمان بر است و اینکه برخی از شرکت کنندگان نتوانستند ویدئوهای خود را از طریق ایمیل ارسال کنند، زمان مسابقه تمدید و راه حل دیگری برای فرستادن ویدئوی شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. پس اگر هنوز فرصت نکرده‌اید در این مسابقه شرکت کنید یا نتوانسته‌اید ویدئوی خود را برای ما بفرستید، تا 23 مهر وقت دارید.

برای اینکه بتوانید ویدئوهای خود را برای ما بفرستید کافی است به این آدرس (www.gsmgroup.ir) مراجعه کنید و در آنجا ثبت نام کرده و فیلم‌های خود را آپلود کنید. حتما توجه کنید ویدئوهایی که می‌فرستید، مطابق فرمت‌هایی باشد که در بخش راهنمای سایت معرفی شده‌اند.

همچنین در ایمیل‌ها سوال شده بود که ویدئوهای ساخته شده باید حتما در مورد گوشی‌های ال جی جی 2 باشد؟ پاسخ سوال این است که شما در مورد هر گوشی که تصور می کنید از دیگر گوشی‌های بازار بهتر است می توانید ویدئو بسازید و حتما نباید ویدئو در مورد گوشی‌های ال جی و یا جی 2 باشند. در ضمن می‌توانید از نکات منفی سایر گوشی‌ها برای تبلیغ گوشی خودتان استفاده کنید.

 نکته‌ای که باید بدانید این است که داشتن ایده خلاقانه یکی از مهمترین فاکتورهای برنده شدن در این مسابقه است.

زمان اعلام نتایج برندگان، 3 آبان 92 است.

پس به طور خلاصه:

مدت زمان شرکت در مسابقه، تا 23 مهر تمدید شده است.

برای ارسال ویدئوهای خود به این سایت بروید.

ویدئو باید درباره گوشی ایده‌آل شما باشد و هیچ برند و مدل گوشی خاصی مد نظر نیست.

فاکتور خلاقانه بودن ویدئو، یکی از مهم‌ترین مسائل برای برنده شدن در مسابقه است.

   20 مهر 1392
30 نظر
4.47
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری