تست همراه اول

سرویس خبر
13 مهر 1392 ساعت 11:19
16 نظر

 

باز هم خبری جدید از گوشی ال جی با صفحه نمایش خمیده+مشخصات احتمالی

گوشی‌های خمیده و یا نشکن در راه هستند و به نظر می‌آید که اولین گوشی را نیز ال جی معرفی کند البته اگر سامسونگ پیش دستی نکند.

به گزارش بر طبق خبری از Cnet ال جی در حال آماده سازی خود برای معرفی یک گوشی 6 اینچی با صفحه نمایش خمیده به نام G Flex است. البته اجازه ندهید که نام خمیده شما را به اشتباه بیاندازد زیرا گوشی در کل قابلیت خم شدن را نخواهد داشت بلکه به صفحه نمایشی OLED مجهز است که در اطراف گوشی خم شده است.

به نظر می‌آید که نام G Flex یک نام تجاری برای گوشی LG Z باشد که قرار است توسط ال جی معرفی شود. اما هنوز نام اصلی مشخص نیست، این خبر می‌گوید که LG Z در ماه نوامبر (آبان ماه) ارائه خواهد شد البته شاید در ارائه تاخیری نیز بوجود بیاید.

اما از این گوشی چه انتظاری دارید؟ تصور می کنیم که نباید این گوشی یک چیز خارق العاده باشد با توحه به تصاویری که از پتنت‌ها به دست آمده است و در ادامه آن را مشاهده می کنید این گوشی نمی‌تواند طراحی عجیب و غریبی داشته باشد.

یک وبلاگ ژاپنی کد یک دیوایس را تایید :77/:.8':.7<:/.-!:.7-:.8):.77!:77/:9� این کد LG-F340L است و در بنچمار‌ک‌ها با نام G Flex/LG Z دیده شده است، مشخصات احتمالی این گوشی ال جی با صفحه نمایش خمیده را درادامه می توانید مشاهده کنید.

پردازنده اسنپدراگون 800 با سرعت 2.3 گیگاهرتز

صفحه نمایش HD

اندروید 4.2.2

پشتیبانی از LTE

منبع: Cnet  13 مهر 1392
16 نظر
3.80
  20 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری