سرویس خبر
2 مهر 1392 ساعت 11:20
34 نظر

 

گلکسی نوت 3 با صفحه نمایش منعطف در راه است

این گوشی قرار است در سه ماهه آخر امسال به تعداد محدود تولید شود.

سامسونگ در نمایشگاه IFA2013 گلکسی نوت 3 را معرفی کرد، همه تصور می‌کردند که این گوشی با صفحه نمایش انعطاف پذیر ارائه خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد، اما اکنون به نظر می‌آید که نسخه جدید این گوشی با صفحه نمایش خمیده در راه است.

به گزارش سخنگوی سامسونگ تایید کرده است که آن ها در حال ساخت گوشی گلکسی نوت 3 با صفحه نمایش منعطف هستند اما خود گوشی قابلیت خم شدن را ندارد. در حال حاضر گلکسی نوت 3 که تازه معرفی شده، صفحه نمایشی 5.7 اینچی با کیفیت فول اچ دی دارد که جنس این صفحه نمایش از شیشه است و با این اندازه شیشه هنگامی که به زمین برخورد کند به شدت مستعد شکستن است.

اگر قرار باشد که نوت 3 با صفحه نمایش منعطف ارائه شود این گوشی صفحه نمایش نشکن خواهد داشت که آن را به یک گوشی بزرگ تبدیل می‌کند که به راحتی در دست جای می‌گیرد.

زمانی که نام منعطف به گوش ما می‌رسد یک گوشی که قابلیت تا شدن از وسط را دارد برای ما تداعی خواهد شد اما باید بدانید که در حال حاضر گوشی‌های موبایل محدودیت‌های زیادی دارند و قابلیت تا شدن شاید به این زودی ها نتواند به آن‌ها اضافه شود.

گفته می‌شود که نوت 3 با صفحه نمایش منعطف در سه ماهه اخر سال میلادی ارائه خواهد شد و در تعداد محدودی تولید و به فروش می‌رسد.

منبع: Techradar  2 مهر 1392
34 نظر
3.94
  78 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری