تست همراه اول

سرویس خبر
2 مهر 1392 ساعت 14:07
286 نظر

 

باز هم کاهش قیمت آیفون 5c و آیفون 5s

توجه کنید که این خبر در طول این چند روز که به طور حتم با کاهش قیمت هر دو آیفون روبرو هستیم دائما در ساعات مختلف روز، به روزرسانی خواهد شد، بنابراین برای اطلاع از آخرین قیمت این دو گوشی به این خبر در ساعات مختلف روز مراجعه کنید.

 

هر دو گوشی وارد بازار ایران شدند.

 

تمامی قیمت‌ها مربوط به نسخه‌های 16 گیگابایتی آیفون 5C و آیفون 5S هستند.

 

طی استعلام قیمت تیم از بازار متوجه شدیم که این گوشی‌ها با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسند. ما از منابع مختلفی قیمت را استعلام کردیم، بعضی از منابع آیفون 5S را با قیمت 3 میلیون تومان، بعضی دیگر با قیمت 2 میلیون و 800 هزار تومان می‌فروشند، به علاوه در حال حاضر تمام رنگ‌های آن در بازار موجود هستند. قیمت جهانی این گوشی برای نسخه 16 گیگابایت 649 دلار است.

 

همچنین در این استعلام قیمت‌ها، قیمت آیفون 5C را نیز جویا شدیم، که پی بردیم این گوشی با کاهش قیمت نسبت به روزهای گذشته در حال حاضر با قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد، بعضی از مراکز آیفون 5C را با قیمت 2 میلیون 100 هزار تومان و بعضی دیگر با قیمت 2 میلیون و 30 هزار تومان و بعضی دیگر با قیمت 2 میلیون تومان می‌فروشند.

 

همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت‌ این دو گوشی بسیار دور از قیمت جهانی و با اختلاف زیاد در مراکز مختلف تعیین شده است، ما پیشنهاد می‌کنیم اگر در خرید عجله ندارید کمی صبر کنید تا قیمت این گوشی‌ها به قیمت واقعی خود نزدیک‌تر شود و همچنین قیمت‌ها ثابت شوند.

 

برای پی بردن به قیمت لحظه‌ای این دو گوشی به طور مرتب و در ساعات مختلف این خبر را دنبال کنید.

   2 مهر 1392
286 نظر
3.74
  457 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری