تست همراه اول

سرویس خبر
22 شهریور 1392 ساعت 02:00
9 نظر

 

عکس‌های جدید نکسوس 5 ساخت ال جی از FCC به بیرون درز کرد

این گوشی گفته شده صفحه نمایش 5 اینچی خواهد داشت.

FCC همیشه یک منبع مناسب برای درز مشخصات و عکس‌های گوشی‌هایی است که هنوز معرفی نشده‌اند.

به گزارش اینبار PhoneScoop از همه زودتر دست به کار شده و عکس‌های نکسوس 5 را که برای دریافت تاییدیه به این مرکز رفته بود را شکار کرده است.

اگر به خاطر داشته باشید در یک ویدئو در معرفی اندروید کیت کت تصویر این گوشی منتشر شده بود. همانطور که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید جلوی گوشی بسیار شبیه به نکسوس 4 است اما پشت گوشی از یک جنس مات درست شده است که احتمال این وجود دارد که این جنس مات تنها یک استتار برای پوشاندن جنس اصلی پشت گوشی باشد.

 

به هر حال با توجه به لوگویی که در پشت گوشی مشاهده می‌شود ساخت این نکسوس به عهده ال جی است و به معرفی آن نیز نزدیک شده‌ایم. اسنادی که از FCC منتشر شده‌اند می گویند این گوشی صفحه نمایش 4.96 اینچی با کیفیت فول اچ دی دارد. و اگر ال جی نیز آن را بسازد به نظر می‌آید باید منتظر معرفی یک نکسوس با مشخصات نزدیک به G2 باشیم، یعنی نکسوسی با پردازنده اسنپدراگون 800 و دوربینی 13 مگاپیکسلی.

اما یک چیز را کاملا مطمئن هستیم و آن این است که نکسوس 5 به طور حتم با اندروید 4.4 یا همان کیت کت معرفی خواهد شد. انتظار بر این است که گوگل هم نسخه کیت کت اندروید و هم نکسوس 5 را ماه بعد معرفی کند.

 

منبع: phonescoop  22 شهریور 1392
9 نظر
3.70
  74 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری