تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1392 ساعت 22:53
35 نظر

 

اختصاصی جی اس ام:بررسی اولیه نرم افزاری گلکسی نوت3(اسکرین شات رابط کاربری ویژه ایران + نمونه عکس‏ها به زودی)

حدود بیست و چهار ساعت بعد از معرفی جهانی و رسمی Samsumg Galaxy Note 3 در برلین، نمونه آزمایشی این فبلت جدید به دستمان رسید و توانستیم از رابط کاربری آن که مخصوص کشور ایران است، تصاویری تهیه کنیم و دوربین آن را نیز تست کنیم. از آنجایی که ظاهر گوشی، آزمایشی است، بدنه آن با نسخه نهایی تفاوت‏های فراوانی دارد. با توجه به وقت محدودی که در آن امکان استفاده از این فبلت را داشتیم، سعی کردیم اغلب بخش‏های آن را بررسی کنیم و از قسمت‌های مختلف آن اسکرین شات‌هایی بگیریم. همچنین نمونه عکس‏هایی از دوربین این فبلت تهیه کردیم.
 
اگر از طرفداران پر و پا قرص Note 3 باشید، حتما عکس‏های منوها و قابلیت‏های آن را در سایت و سایر رسانه‏ها مشاهده کرده‏اید اما این عکس‏ها، مختص سیستم عاملی است که نوت 3 در ایران از آن بهره خواهد برد.
 
پس با ما همراه باشید تا بیشتر با این فبلت آشنا شوید. به زودی تمام اسکرین شات‌های این گوشی را با توضیحاتی در مورد آن‌ها برای شما در سایت قرار خواهیم داد، طبیعی است به محض دریافت اولین نسخه نهایی نوت 3، بررسی تخصصی مفصلی درباره آن خواهیم نوشت و عکس‏های اختصاصی ما را از بدنه آن نیز خواهید دید.
 
 
 
 
 


  14 شهریور 1392
35 نظر
3.57
  195 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری