تست همراه اول

سرویس خبر
11 شهریور 1392 ساعت 16:24
40 نظر

 

عکس و مشخصات ساعت هوشمند سامسونگ را ببینید

در حالی که پس فردا سامسونگ گلکسی نوت 3 و ساعت هوشمند خود را معرفی خواهد کرد امروز عکس‌های این ساعت به بیرون درز کرده است.

به گزارش منبع خبری یک خبرنگار است که اعلام کرده با نمونه اولیه این ساعت کار کرده است. تصاویری که مشاهده می‌کنید از ویدئوی کار با این ساعت گرفته شده‌اند.

صفحه نمایش این ساعت 3 اینچ و از نوع OLED است، حالت صفحه نمایش مربعی است  اما هنوز کیفیت آن مشخص نشده است. این ساعت در رنگ‌های خاکستری تیره و مشکی دیده شده در حالی که اسپیکر آن در بند ساعت جای گرفته است.

در گوشه بالای ساعت یک دوربین با کیفیت 4 مگاپکسل قرار دارد که علاوه بر عکاسی به عنوان ثبت دیتاهای مربوط به سلامتی نیز استفاده خواهد شد.در همین رابطه تعدادی برنامه وجود دارد که به بررسی غذا از نظر کالری خواهند پرداخت.

از طریق برنامه S Voice این امکان وجود دارد که ساعت فرامین صوتی را دریافت کند و همچنین از طریق بلوتوث و وای فای به دیگر دستگاه‌ها متصل شود.

منبع اعلام می‌کند که باتری ساعت نیز خوب عمل می‌کند و تا بیش از 10 ساعت را پشتیبانی خواهد کرد، اعلام نشده که باتری چه ظرفیتی دارد اما از روی عکس‌ها می‌توان متوجه شد که به علت بزرگ بودن ساعت باتری بزرگی نیز در آن گنجانده شده است.

دو روز دیگر یعنی چهار شنبه مراسم سامسونگ برگزار خواهد شد و این ساعت معرفی می‌شود با همراه باشید تا علاوه بر پی بردن به صحت یا درست نبودن این عکس‌ها ببینیم مشخصات این ساعت چه خواهد بود.

 

 

 

منبع: GSMArena  11 شهریور 1392
40 نظر
3.49
  85 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری