سرویس خبر
7 مرداد 1392 ساعت 13:00
73 نظر

 

عکسی از جعبه گوشی‌های آیفون ارزان قیمت یا همان آیفون 5C

این آیفون احتمالا در 15 شهریور معرفی خواهد شد.

بارها و بارها عکس‌ها و فیلم‌های مختلفی را از آیفون ارزان قیمت اپل دیدیم و آن‌ها را منتشر کردیم اما با این عکسی که امروز منتشر شده است باور ما برای وجود این تبلت بیشتر و بیشتر شده است.
 
به گزارش نام این گوشی یعنی نسخه ارزان آیفون  iPhone 5C خواهد بود. امروز عکس‌هایی از جعبه این آیفون منتشر شده است و طراحی آن جای بحث دارد.
 
جعبه‌های معمول آیفون حالت مستطیلی دارند و بر روی خود یک عکس از آیفون درونشان را نشان می‌دهند اما همانطور که در عکس مشاهده می کنید این جعبه‌ها که برروی آن‌ها نام آیفون 5C نوشته شده است لبه‌های تیز ندارند و لبه‌های آن‌ها گرد است و به علاوه جنس آن‌ها از پلاستیک ساخته شده است. این بسته بندی شباهت زیادی به بسته بندی آی‌پاد تاچ نسل چهارم دارد.
 
 
 
به هرحال گفته شده که این بسته بندی 7 تا 8 سانتی متر ضخامت دارد و به اندازه‌ای است که یک گلکسی اس 4 می‌تواند در آن جای بگیرد. این موضوع بدان معنی است که آیفون 5C می‌تواند صفحه نمایش بزرگتری داشته باشد.
 
اما نامگذاری این آیفون نیز جالب است که پسوند C را بر روی خود دارد در محصولات اپلی حرف S نشان دهنده این است که یک محصولی ارائه شده که بروز شده نسل قبلی و قوی تر از آن است. اما C چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟ آیا فقط یک نماد برای نشان دادن سطح متوسط بودن گوشی است و یا شاید منظور این است که گوشی مخصوص بازار چین China است؟(زیرا اپل در بازار بزرگ چین چندان موفق نبوده است).
 
گفته می‌شود که این گوشی در 6 سپتامبر برابر 15 شهریور معرفی شود.
 
نظر شما چیست آیا آیفون 5C وجود خارجی دارد یا تمام این شایعات بی اساس هستند؟
 
منبع: GSMArena
 


  7 مرداد 1392
73 نظر
3.81
  78 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری