تست همراه اول

سرویس خبر
6 مرداد 1392 ساعت 11:00
100 نظر

 

رقابت نزدیک LG، ZTE و Huawei بر سر جایگاه سوم دنیای گوشی‌های هوشمند

کدام کمپانی برنده این رقابت است؟

امروزه برنده شدن در میدان رقابت دنیای موبایلی به یک جنگ تمام عیار تبدیل شده است و کمپانی‌ها به این علت که می‌دانند این میدان بسیار سود آور است برای برنده شدن تلاش زیادی می‌کنند.
 
همانطور که می‌دانیم در حال حاضر سامسونگ و اپل تسلط کاملی را بر بازار گوشی‌های هوشمند دارند اما در خبری هم که دیروز برای شما منتشر کردیم و نتیجه پیش بینی موسسه IDC را گفتیم محبوبیت این دو کمپانی در حال کاهش است. اما با این حال هنوز دیگر کمپانی‌ها راه زیادی را باید برای رسیدن به جایگاه این دو کمپانی طی کنند.
 
با تمام این اوصاف در حال حاضر مکان سوم برای بسیاری از کمپانی‌ها یک مکان بسیار مناسب است و بر سر آن رقابت نزدیکی بین سه کمپانی  LG، ZTE و Huawei  وجود دارد.
 
به گزارش فروش گوشی‌های هوشمند در سه ماه دوم 2013 نسبت به سه ماهه دوم 2012 45 درصد بیشتر شده است و رشد این سه کمپانی نیز قابل توجه بوده است.
 
همانطور که در جدول می‌بینید LG توانسته به خوبی خود را به اپل نزدیک کند و در پشت سر آن با فاصله کمی ZTE و Huaei با فاصله کمی قرار دارند حال باید ببینیم در دنیای گوشی‌های هوشمند چه کسی می‌تواند جایگاه خود را در مقام سوم تثبیت کند؟ نظر شما چیست؟
 
 
منبع: strategyanalytics.
 


  6 مرداد 1392
100 نظر
4.09
  45 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری