تست همراه اول

سرویس خبر
28 خرداد 1392 ساعت 16:00
8 نظر

 

5 برنامه پرطرفدار مخصوص طرفداران فوتبال

اگر شما هم طرفدار دو آتشه بازی فوتبال هستید و یک اسمارت فون دارید باید برنامه‌هایی داشته باشید که در هر لحظه بتوانید از نتایج مسابقاتی که در سراسر دنیا برگزار می‌شود مطلع شوید.

ما امروز در جی اس 5 برنامه پرطرفدار را که هر طرفدار فوتبالی باید بر روی گوشی خود نصب کند به شما معرفی می‌کنیم:

1 - Live Score Addicts

این برنامه بازی‌های لیگ‌های مختلف در سراسر جهان را پوشش می‌دهد و به تازگی نسخه آی‌پد آن نیز ارائه شده است. در اینجا به شما توسط ناتیفیکیشن‌ رویدادهای مهم خبر داده می‌شود. این برنامه بهترین برنامه برای مطلع شدن از نتایج فوتبال است زمانی که به تلویزیون دسترسی ندارید.

لینک برنامه در گوگل پلی

لینک برنامه در آیتونز

2 - FourFourTwo Football Stats Zone

می‌خواهید بدانید که کدام بازیکن در تیم مورد علاقه شما بیشترین پاس را داده است؟ این برنامه اطلاعات کاملی از آمار و ارقام بازیکن‌های تیم مورد علاقه شما را به شما اطلاع خواهد داد. حتی شمامی‌توانید آنالیز خود از بازی را بیان کرده و با دوستان به اشتراک بگذارید.

لینک برنامه در آیتونز

3- theScore: Sports & Scores

در این برنامه نیز می‌توانید از آخرین اخبار دنیای فوتبال و نتایج مطلع شودی در حالیکه برای شما Alert هایی نیز می‌رسد تا از نتایج و اخباری که دوست دارید مطلع شوید. همچنین می‌توانید نتایج مورد علاقه خود را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک برنامه در گوگل پلی

لینک برنامه در آیتونز

4- 365Scores:Sports Scores & News

در این برنامه شما می توانید تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از آخرین اطلاعات و اخبار مربوط به آن و نتایج مسابقات آن تیم مطلع شوید.

لینک برنامه در گوگل پلی

لینک برنامه در آیتونز

5 - ScoreCenter for Android

توسط این برنامه پرطرفدار شما می‌توانبد در مورد لیگ‌های مورد علاقه خود اطلاعات زیادی را کسب کنید. یک نکته جالب در اینجا این است که با کمک تقویم می توانید نتایج بازی‌های گذشته و برنامه بازی‌های آینده را مشاهده کنید.

لینک برنامه در گوگل پلی  28 خرداد 1392
8 نظر
4.08
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری