تست همراه اول

سرویس خبر
8 خرداد 1392 ساعت 10:00
55 نظر

 

تیم کوک استراتژی یکسال آینده اپل را مشخص کرد

در این یکسال آینده به جز آیفون نسخه اصلی نسخه دیگری را نخواهیم دید.

دیشب تیم کوک در مصاحبه‌ای که با D11 داشته به مجریان All Thing جواب‌های جالبی را داده است.

به گزارش در جواب سوال طولانی Walt Mossberg در مورد اینکه چرا اپل تنها یک نسخه از آیفون را هر سال تولید می‌کند و مانند آی‌پاد که نسخه‌های مختلفی دارد عمل نمی‌کند تیم کوک گفته:

تولید گوشی هوشمند یک پروسه متفاوت است و جزئیات زیادی در اینجا وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. بر خلاف پخش کننده موزیک منابع در اینجا باید توسعه داده شوند و این کار باید به عنوان یک وظیفه در تولید آیفون در نظر گرفته شود.

کوک اشاره کرده که این نوع محصولات (پخش کننده موزیک) برای سلایق مختلف تعریف شده‌اند و نیازهای گوناگون را برآورده می‌کنند اما در مورد گوشی‌های هوشمند سوال اینجا است که آیا ما به مرحله‌ای رسیدیم که بتوانیم تمام نیازها را برآورده کنیم؟

Mossberg  در یک سوال دیگر از تیم در مورد فبلت آیفون یا یک محصول با صفحه نمایش بزرگ‌تر سوال کرد و اشاره به این موضوع کرد که اپل در نهایت در آیفون ۵ اندازه صفحه نمایش گوشی خود را بزرگ‌تر کرد.

تیم کوک به این سوال این‌گونه پاسخ داد که: صفحات نمایش بزرگ امروزه به یکی از مراکز توجه در گوشی‌ها تبدیل شده‌اند اما آیا مشتریان به اینکه این صفحه نمایش بتواند رنگ‌ها را به خوبی نمایش دهد توجه نمی‌کنند. تعادل رنگ سفید -  بازتابش - عمر زیاد باتری و دوام زیاد صفحه نمایش مهم نیستند؟ تیم کوک گفته که کاربران اپل از ما می‌خواهند که تمام این موضوعات را در نظر بگیریم و در نهایت به تولید یک صفحه نمایش مناسب اقدام کنیم.

در اینجا از صحبت‌های تیم کوک این‌گونه بر می‌‌آید که اپل احتمال اینکه یک روز نسخه‌های دیگری از آیفون را در کنار نسخه اصلی ارائه کند رد نکرده است. تیم کوک در این رابطه مستقیماً اعلام کرده که ما تا کنون این کار نکرده‌ایم اما این دلیلی بر این نمی‌شود که این موضوع برای آینده بسته باشد.

منبع: appleinsider  8 خرداد 1392
55 نظر
3.59
  85 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری