تست همراه اول

سرویس خبر
7 خرداد 1392 ساعت 09:00
21 نظر

 

سامسونگ 30 خرداد در لندن محصولات جدید خود را معرفی خواهد کرد

این مراسم در 30 خرداد برگزار خواهد شد.

سامسونگ دیروز در یکی از صفحات اجتماعی خود یک عکس تبلیغاتی را منتشر کرده است. این عکس تبلیغاتی نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد در روز 20 ژوئن در لندن مراسمی را برگزار گند و محصولات جدید خود را معرفی کند، سامسونگ نام این مراسم را Samsung Premier 2013 گذاشته است.

به گزارش در این عکس اعلام شده که گلکسی و اتیو معرفی خواهند شد. به علت به کار بردن نام گلکسی در اینجا امکان معرفی یک گوشی و یا یک تبلت اندرویدی وجود دارد و به علت به کار بردن نام اتیو به طور قطع شاهد معرفی یک محصول مجهز به ویندوز 8 نیز خواهیم بود که این محصول می‌تواند یک تلفن، تبلت و یا یک لپ تاب باشد.

عکسی که در قسمت بالای سمت راست مشاهده می‌کنید به نظر می‌آید که قسمت پشتی یک لپ تاب است. عکسی که در سمت چپ و پایین قرار دارد نیز به نظر یک تبلت هیبریدی است که به یک کیبورد در زیر خود مجهز است و حالت اسلایدی خواهد داشت.

اما مرموزترین عکس عکسی است که در سمت راست و پایین مشاهده می‌کنید، این عکس می‌تواند نشان دهنده اطراف لنز دوربین یک گوشی و یا یک تبلت باشد. همچنین این لنز می‌تواند مربوط به گلکسی اس 4 زوم باشد که پیش از این شایعاتی در مورد آن مطرح شده بود و گفته می‌شود دوربین آن زوم اپتیکال 10X را دارد.

بنابراین به نظر می‌آید که سامسونگ خود را آماده کرده تا محصولات جدیدی مانند S4 Zoom، S4 Mini، یک تبلت مجهز به ویندوز 8 و یک لپ تاب را معرفی کند.

تا آن‌ روز صبر می‌کنیم تا ببینیم سامسونگ چه خواهد کرد، با همراه باشید تا از آخرین اخبار این معرفی با خبر شوید.

منبع: GSMArena  7 خرداد 1392
21 نظر
4.16
  58 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری