تست همراه اول

سرویس خبر
1 خرداد 1392 ساعت 09:00
40 نظر

 

گلکسی اس 3 با دریافت بروزرسانی جدید برخی از ویژگی‌های گلکسی اس 4 را دریافت خواهد کرد

هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که چه امکانات جدیدی را دریافت خواهد کرد اما بیشتر این امکانات جدید را در گلکسی اس 4 دیده‌ایم.

گلکسی اس 4 امکانات نرم افزاری جالبی را در خود جای داده است که از این قسمت می‌توانید تمام جزئیات آن را مشاهده کنید. اما به نظر می‌آید که سامسونگ می‌خواهد این امکانات را برای گلکسی اس 3 نیز ارائه کند.

به گزارش وبسایت SamMobile می‌گوید که سامسونگ مشغول ارائه نرم افزاری جدید است که کد I9300XXUFME3 را دارد و اندروید نسخه 4.2.2 را برای گلکسی اس 3 به همراه خواهد آورد.

این بروزرسانی ویژگی‌های جدید گلکسی اس 4 مانند صفحه قفل این گوشی که امکان استفاده از چند ویجت مختلف در آن وجود دارد، افکت نوری جذاب موجود در صفحه قفل گلکسی اس 4، امکان تغییر اندازه ساعت و نوشتن پیام شخصی بر روی صفحه قفل را به همراه خواهد داشت.

از دیگر امکانات جدیدی که با این بروزرسانی برای گلکسی اس 3 ایجاد خواهد شد می‌توان به نسخه جدید S-Voice، تغییرات اساسی در قسمت ناتیفیکیشن‌ها اشاره کرد.

هنوز مشخص نیست که اگر این بروزرسانی ارائه شود ویژگی‌های جالب و جذابی که در دوربین گلکسی اس 4 دیدیم برای گلکسی اس 3 نیز ارائه خواهند شد یا خیر؟

منبع: SamMobile  1 خرداد 1392
40 نظر
4.63
  86 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری