تست همراه اول

سرویس خبر
23 اردیبهشت 1392 ساعت 14:00
19 نظر

 

7 لوازم جانبی برتر برای آیفون 5

7 لوازم جانبی برتر برای آیفون 5

8 ماه از ورود آیفون 5 به بازار می‌گذرد در حال حاضر لوازم جانبی برای این گوشی به وفور یافت می‌شود اما می‌خواهیم شما را با 7 لوازم جانبی زیبا برای این گوشی آشنا کنیم . این را هم باید در نظر داشته باشید برخی از این اقلام در بازار ایران به ندرت یافت می‌شود و برای تهیه آنها باید به بازارهای خارجی مراجعه کنید .

1- Fuel

کوچکترین شارژر در دنیا که با تکنولوژی Micro Cell می‌تواند آیفون 5 شما را حدود 20 تا 30 دقیقه شارژ کند این شارژر قیمتی حدود 25 دلار دارد.

2- Ventev's Lightning cables

این کابل همان کابل USB مخصوص ارتباط با سیستم است اما اگر کابلتان خراب شده می‌توانید این کابل را در رنگ های مختلف در بازار تهیه کنید  قیمت حدود 25 دلار.

3- Matrix Audio Qube

اسپیکر های مکعبی شکل که صدایی قدرتمند را به آیفون شما هدیه می‌دهد . این اسپیکر ها بدنه آلومینیومی دارند و با بدنه آلومینیومی آیفون 5 ست هستند قیمت حدود 50 دلار.

4-  Slim Armor

آیفون 5 یکی از آسیب پذیر ترین بدنه ها را دارد اما اگر نگران خش افتادن بدنه آیفون خود هستید و از طرفی هم دلتان نمی‌خواهد ظاهر آیفون با نصب بامپر و قاب از بین برود می‌توانید قاب های Slim Armor را تهیه کنید این قاب ها ظاهری دقیقا شبیه به آیفون 5  دارند و با نصب آنها زیاد تغییری در ظاهر گوشی ایجاد نمی‌شود . قیمت حدود 25 دلار.

5- Vamp

وقت آن رسیده تا یکی از جالب ترین لوازم جانبی ارائه شده برای این گوشی را به شما معرفی کنیم . یک مکعب کوچک که با اتصال آن به هر اسپیکری که دارید میتوانید موزیک های خود را روی اسپیکر به صورت بلوتوث پخش کنید . قیمت حدود 70 دلار.

6-  TYLT Y-CHARGE

این شارژر فندکی هم ظاهری بسیار زیبا دارد و هم دو خروجی برای شما فراهم می‌کند . می‌توانید هم آیفون و هم آی‌پدتان را هم زمان در ماشین شارژ کنید قیمت حدود 30 دلار.

7- MOS

MOS یک وسیله کوچک و کارا برای کسانی است که مثل ما کابل های زیادی در اطراف خود دارند . این وسیله کابلهای شما را به صورت منظم روی صفحه آهن ربایی خود نگه میدارد تا هر زمان که به آنها نیاز داشتید بتوانید به راحتی یکی از کابل ها را انتخاب کنید قیمت حدود 20 دلار.  23 اردیبهشت 1392
19 نظر
3.18
  50 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری