تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1392 ساعت 22:18
84 نظر

 

تست دوام آیفون 5 و آیفون 4S در طول زمان

کدام گوشی کیفیت خود را در مدت زمان طولانی بهتر حفظ خواهد کرد؟

همانطور که می‌دانید اپل زمانی که آیفون 5 را معرفی کرد با اعتراض‌های زیادی مواجه شد، زیرا این گوشی خلاقیتی که همگان از اپل انتظار داشتند را در خود جای نداده بود. اعتراض‌ها زمانی به اوج خود رسید که گوشی ارائه شد و کاربران شروع به اعتراض در مورد جنس نامرغوب بدنه کردند، و این بی کیفیتی در بدنه آیفون 5 تا جایی پیش رفت که حتی بعضی از آیفون 5 های مشکی رنگ در همان لحظه که از جعبه خود بیرون می‌آمدند دارای خط وخش بودند.

اکنون وبسایت GSMArena کار جالبی انجام داده است، آن‌ها یک آیفون 4S و یک آیفون 5 را از نظر ظاهری با هم مقایسه کرده‌اند، از عمر آیفون 5 در حدود 7 ماه نیم و از عمر آیفون 4S، در حدود 1 سال 7 ماه می‌گذرد.

هر دو گوشی در طول این مدت هر روز استفاده می‌شدند و هیچ کدام در این دوره زمانی در کاور و یا کیفی که بتواند نقش محافظ را داشته باشد قرار نداشتند. طرز استفاده از هر دو گوشی به صورت کاملا معمولی بوده است درست همانطور که ما و شما از گوشی خود در طول روز استفاده می‌کنیم یعنی آن را در جیب خود می‌گذاریم، بر روی میز قرار می‌دهیم و ...

رنگ هر دو گوشی نیز مشکی است و احتمال دارد که برای آیفون 5 سفید رنگ موضوع کمی متفاوت باشد، درست است که این یک تست علمی و طبقه بندی شده نیست، اما حتما شما هم به این موضوع اذعان دارید که معایب و مزایای هر گوشی در طول زمان معلوم خواهد شد و زمان بهترین آزمایشگر برای نشان دادن دوام و کارآیی یک گوشی است.

شما عکس‌هایی از هر دو گوشی را در کنار هم می‌توانید در ادامه ببینید، کاملا مشخص است که کدام گوشی توانسته دوام و ماندگاری بهتری داشته باشد، نظر شما چیست؟

 

 

 

 

 

 

   19 اردیبهشت 1392
84 نظر
3.73
  184 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری