تست همراه اول

سرویس خبر
3 اردیبهشت 1392 ساعت 15:00
3 نظر

 

نسخه بعدی اندروید با تاخیر 2 الی 4 ماهه ارائه خواهد شد

گوگل به احتمال قوی این نسخه از اندروید را اب تاخیر ارائه خواهد کرد.

مراسم گوگل قرار است 25 اردیبهشت الی 27 اردیبهشت برگزار شود و گمانه زنی‌ها بر سر معرفی گجت‌های جدید و نسخه جدید سیستم عامل این شرکت در این مراسم بسیار زیاد است.

به گزارش بر طبق گزارش یک منبع مورد اعتماد از داخل گوگل، نسخه بعدی اندروید یعنی Key Lime Pie با تاخیر 2 الی 4 ماهه ارائه خواهد شد و به احتمال قوی به مراسم I/O نخواهد رسید.

این گزارش که از GadgetTronica آمده است اعلام می‌کند تاخیر در این ارائه به این دلیل نیست که توسعه سیستم عامل Key Lime Pie به مشکل برخورده است، بلکه به این علت گوگل این تاخیر را در ارائه بوجود آورده تا تمام کمپانی‌هایی که از اندروید استفاده می‌کنند تا آنجا که ممکن است گوشی‌های خود را با سیستم عامل 4.2.2 آبنبات ژله‌ای ارائه دهند.

دلیل دیگری که گوگل می خواهد این نسخه را با تاخیر معرفی کند می تواند مربوط به گوشی X Phone گوگل باشد که در شایعات پیش از این شنیده بودیم که گوگل می‌خواهد توسط موتورولا گوشی فول اچ دی 5 اینچی جدیدی را ارائه دهد.

بازهم این موضوع را از یاد نبرید که تمام این‌ها تا اعلام رسمی از طرف گوگل در حد شایعه هستند و همه چیز زمانی مشخص خواهد شد که یا مراسم برگزار شود یا گوگل نظری رسمی ارائه کند.

منبع: GadgetTronica  3 اردیبهشت 1392
3 نظر
4.40
  57 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری