تست همراه اول

سرویس خبر
29 فروردین 1392 ساعت 09:00
65 نظر

 

تست داغ شدن گلکسی اس 4 در فشارهای مختلف و سربلندی این گوشی در این آزمایش

در این آزمایش گلکسی اس 4 تحت فشارهای مختلف قرار گرفته و دمای آن اندازه گیری شده است.

اپل زمانی که آی‌پد نسل سوم را معرفی کرد اعتراض همه را برای اینکه این دستگاه بیش از حد داغ می‌شود در برداشت.

مسئله داغ شدن یک گجت مهمترین مسئله‌ای است که برای اسمارت‌فون‌های امروزی که از قدرت زیاد و تعداد هسته‌های زیادی برخوردارند به وجود می‌آید. امروز مهمترین اسمارت فونی که همه در مورد آن صحبت می‌کنند گلکسی اس 4 است، بنابراین مهم است که بدانیم این گوشی قدرتمند چقدر داغ می‌کند.

به گزارش تست‌هایی انجام شده که نشان می‌دهد اگر قصد خرید این گوشی را دارید لازم نیست نگران داغ کردن آن باشید. در این آزمایش گلکسی اس 4 تحت فشارهای گوناگونی مانند بازی کردن، استفاده مداوم از دوربین، مرور صفحات وب توسط 3G و پخش ویدئو با کیفیت HD قرار گرفته است و در تمام این مراحل دمای آن توسط عکس گرفتن با دوربین‌هایی که حساس به حرارت هستند مشخص شده است که عکس‌های آن را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

همانطور که می‌بینید در اغلب موارد دستگاه خنک است و مشکلی را برای کاربر ایجاد نخواهد کرد و دمای قسمت پایینی آن به سختی از 20 درجه سلسیوس بالاتر می‌رود، اما در قسمت بالا گوشی داغتر می‌شود و در داغ ترین حالت دمای گوشی به 42.6 درجه سلسیوس می‌رسد که این دما تنها در یک حالت بوجود آمده و در باقی موارد دمای گوشی حتی در قسمت بالای آن نیز مناسب بوده است.

با این اوصاف اگر از گوشی تا آخرین حد توان آن کار بکشید تنها در صورتی که در حالت افقی آن را در دست بگیرید برای شما مشکل ساز خواهد شد و چنانچه در این زمان یعنی زمانی که گوشی تا آخرین حد توان خود کار می‌کند آن را در حالت عمودی دست بگیرید به صورتی که تنها قسمت پایینی آن در دست شما باشد به مشکلی برنخواهید خورد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: GSMArena  29 فروردین 1392
65 نظر
3.76
  169 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری