تست همراه اول

سرویس خبر
26 فروردین 1392 ساعت 09:14
46 نظر

 

سامسونگ جنس بدنه گوشی‌های خود را تغییر می‌دهد

سامسونگ گلکسی نوت 3 را از پلاستیک نخواهد ساخت.

سامسونگ تا کنون تمام پرچمداران خود را بدنه پلاستیکی عرضه کرده و به انتقاد دیگران در این مورد هیچ واکنشی نشان نداده است، اما خبرهایی رسیده که بعد از ارائه اچ تی سی وان با بدنه آلومینیومی اکنون سامسونگ کمی در این مورد احساس خطر می‌کند.

به گزارش سایت SamMobile گزارشی منتشر کرده که امسال سامسونگ دیگر قصد ندارد از بدنه پلاستیکی برای گوشی‌های گران قیمت خود استفاده کند. تا کنون تمام گوشی‌های این شرکت که با قیمت بالایی به فروش می‌رسند چه از نظر طراحی و چه از نظر جنس بدنه تفاوت زیادی با گوشی‌های ارزان قیمت نداشتند و حس یک گوشی لوکس را به خریدار القاء نمی‌کردند، اما این گزارش می‌گوید که سامسونگ قصد دارد در گلکسی نوت 3 همه این اشکالات را برطرف کند و تمام نواقص طراحی و جنس بدنه را اصلاح کند.

قرار بود سامسونگ در تولید گوشی گلکسی اس 4 نیز از آلومینیوم استفاده کند اما به دلایلی که پیش از این ذکر کردیم اینکار امکان پذیر نشد. منبع این گزارش اگرچه نتوانسته جنس بدنه نهایی که سامسونگ برای نوت3 به کار خواهد گرفت را تایید کند اما این موضوع را گفته که نوت 3 به صفحه نمایش 6 اینچی از نوع  Full HD AMOLED ، پردازنده Exynos 5 Octa و دوربین 13 مگاپیکسلی مجهز خواهد بود.

اگر سامسونگ بتواند جنس بدنه گوشی‌های خود را تغییر دهد به احتمال زیاد فروش گوشی‌هایش از این که هست بیشتر خواهد شد و موفقیت بسیار بیشتری را به دست خواهد آورد.

منبع: SamMobile  26 فروردین 1392
46 نظر
4.41
  73 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری