تست همراه اول

سرویس خبر
20 فروردین 1392 ساعت 10:06
28 نظر

 

سونی معرفی کرد؛پشتیبانی از دسته‌های بازی شوکی DUALSHOCK 3 توسط Xperia SP

از این پس از بازی‌های موبایلی با دسته سونی لذت بیشتری ببرید.

سونی چند وقتی است که از اریکسون جدا شده و این باید باعث شود که در گوشی‌های هوشمند سونی سازگاری بیشتری را با محصولات ساخت این شرکت مانند کنسول‌های بازی و تلویزیون‌های سونی ببینیم، همان‌طور که در ساخت Xperia Z نیز مشاهده کردیم این اتفاق رخ داد، به عنوان مثال شما تنها با تماس کنترل تلویزیون‌های جدید سونی با قسمت پشتی Xperia Z می‌توانید به راحتی تمام آن چیزی که در صفحه نمایش گوشی می‌بینید بر روی صفحه‌ بزرگ این تلویزیون مشاهده کنید.

به گزارش اکنون نوبت آن رسیده  که شاهد پشتیبانی گوشی های سونی از دسته بازی‌های شوکی این شرکت باشیم، بنابراین از این پس شما به راحتی می‌توانید بازی‌های اندرویدی را با دسته‌ بازی‌های شرکت سونی بر روی گوشی خود انجام دهید بدون اینکه نیاز به روت کردن و یا هک کردن گوشی خود داشته باشید.

این ویژگی اکنون در قسمت تنظیمات گوشی Xperia SP با عنوان DUALSHOCK 3 wireless controller قرار گرفته است. برای بار اول و تنظیمات اولیه شما در ابتدا باید گوشی را با سیم به دسته بازی متصل کنید و بعد از آن دیگر می‌توانید به صورت وایرلس، از طریق وای فای و یا بلوتوث این اتصال را داشته باشید.

 

 

 

انتظار می‌رود که به زودی شاهد حضور این پشتیبانی در پرچم‌دار سال 2013 سونی یعنی Xperia Z باشیم، ما فکر می‌کنیم که این ویژگی بسیار جالب و سرگرم کننده باشد به نوعی که بتواند بازی‌های جالبی را به دنیای موبایل بکشاند، آیا شما هم این ویژگی را دوست دارید؟

منبع: xperiablog  20 فروردین 1392
28 نظر
3.89
  109 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری