تست همراه اول

سرویس خبر
6 فروردین 1392 ساعت 09:41
63 نظر

 

نظر Steve Kondik در مورد گلکسی اس 4 و رابط کاربری سامسونگ

او از علاقه خود نسبت به گلکسی اس 4 خبر می‌دهد.

مطمئنا بهترین نظری که در مورد یک موضوع می‌توان شنید، نظری است که از زبان یک کارشناس حرفه‌ای آن زمینه باشد. در مورد موبایل نیز این قضیه صدق می‌کند و بهترین نظر را کارشناسان می‌توانند در مورد یک گوشی خاص بدهند.

به همین خاطر می‌خواهیم امروز نظر یکی از کارشناسان این حوضه را در مورد گوشی جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 4 برای شما بیان کنیم.

به گزارش Steve Kondik کسی است که مسئول تیم CyanogenMod  بوده، این گروه برای گوشی‌های اندروید رام‌های اختصاصی می‌ساختند، این شخص دو سال پیش به عنوان یک مهندس نرم افزار به کمپانی سامسونگ پیوست، اما به تازگی از این کمپانی جدا شده است. امروز Kondik نظرات جالبی در مورد گلکسی اس 4 و رابط کاربری TouchWiz  سامسونگ دارد.

در ابتدا او گفته که طرفدار سرسخت گلکسی اس 4 است و اعلام کرده که از این گوشی رضایت بیشتری نسبت به گلکسی اس 3 دارد و هر روز از گلکسی اس 4 استفاده می‌کند. اما Kondik در مورد TouchWiz  اصلا نظر خوبی ندارد.

او گفته که TouchWiz  به کندی پیشرفت کرده است و در حال حاضر یک رابط کاربری سطح متوسط است. اما چیزی‌هایی که در مورد گلکسی اس 4 بسیار نظر او را جلب کرذه ویژگی‌های جدیدی  مانند Air View، Multi-window و ویژگی‌های جدید دوربین هستند.

نکته جالبی که در اظهار نظر Kondik به چشم می‌خورد این است که او احتمالا قصد خرید نسخه T-Mobile گلکسی اس 4 را دارد که این نسخه به پردازنده Snapdragon مجهز خواهد بود.

نظر شما چیست، آیا شما هم از رابط کاربری سامسونگ خسته شده‌اید، آیا شما علاقه‌ای به خرید نسل چهارم گلکسی اس دارید؟

منبع: GSMarena  6 فروردین 1392
63 نظر
3.42
  128 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری