تست همراه اول

سرویس خبر
26 اسفند 1391 ساعت 13:24
109 نظر

 

کدام ویژگی‌های گلکسی اس 4 به گلکسی اس 3 منتقل خواهند شد؟

سامسونگ اعلام کرده در یک بروزرسانی جدید برای گلکسی اس یکسری ویژگی جدید اس 4 به اس منتقل خواهند شد.

شما هم از جمله کسانی هستید که به تازگی گوشی گلکسی اس 3 را خریداری کرده‌اید و با معرفی کهکشانی چهارم این حس به شما دست داده که گوشی شما قدیمی شده و امکانات این گوشی جدید را ندارد؟ اگر این‌طور فکر می‌کنید خبری را به شما می‌گوییم تا کمی خیالتان راحت‌تر شود.

 

به گزارش Nick DiCarlo جانشین رئیس برنامه ریزی سامسونگ در مصاحبه‌ای که با PC Mag داشته اعلام کرده که به زودی بروزرسانی جدیدی ارائه خواهد شد که به کاربران گلکسی اس 3 این امکان را می‌دهد تا تعدادی از امکانات جدید گلکسی اس 4 را بر روی گوشی گلکسی اس 3 خود تجربه کنند.

 

این ویژگی‌های جدید که به گلکسی اس 3 نیز منتقل خواهند شد عبارتند از:  S Translator، S Health، S Voice Drive و هر نرم افزاری که با گلکسی اس 4 ارائه شده و نیازی به سخت افزاری قوی مانند گلکسی اس 4 و سنسورهای جدید به کار رفته در دستگاه ندارند.

 

 

علاوه بر این‌ها ویژگی‌هایی مانند Smart Pause و  Smart Scroll  نیز می‌توانند به گلکسی اس 3 راه پیدا کنند. متأسفانه DiCarlo  اعلام نکرده که چه زمانی دقیقا این بروزرسانی برای گلکسی اس 3 ارائه خواهد شد.

 

شما از این حرکت سامسونگ راضی هستید، یا فکر می‌کنید سامسونگ برای اینکه خریداران گلکسی اس 4 با خریداران گلکسی اس 3 تفاوتی داشته باشند نباید این کار را انجام دهد؟

 

منبع: pcmag  26 اسفند 1391
109 نظر
3.94
  119 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری