تست همراه اول

سرویس خبر
26 اسفند 1391 ساعت 11:04
107 نظر

 

10 ویژگی‌ جدید گلکسی اس 4 (Galaxy S4)

گلکسی اس 4 به ویژگی‌هایی مجهز است که تا به حال در هیچ گوشی آن‌ها را ندیده‌اید.

سامسونگ گلکسی اس 4 نهایتا معرفی شد و برای یکسال هر گوشی که در معرفی شود با این گوشی مقایسه خواهد شد، به همین خاطر بهتر است با هم یک بررسی انجام دهیم و بینیم که این گوشی چه ویژگی‌های برتری دارد که گوشی‌های دیگر باید با آن مقایسه شوند.

از نظر ظاهری این گوشی را می‌توان گلکسی اس 3 با صفحه نمایش بزرگتر دانست اما چیزی که این گوشی را متمایز می‌کند ویژگی‌های نرم افزاری و سخت افزاری جدید آن است. با هم تعدادی از ویژگی‌های جدید نرم افزاری این گوشی را بررسی می‌کنیم.

1 – Smart Pause/Smart Scroll: قبلا در مورد این ویژگی‌های جدید گلکسی اس 4 صحبت کردیم، زمانی که به طور مثال مشغول مرور صفحات وب هستید زمانی که گوشی تشخیص دهد شما در حال مرور هستید به طور خودکار صفحه را برای شما به سمت پایین حرکت می‌دهد. زمانی که در حال تماشای یک ویدئو هستید و صورت خود را به سمت دیگر برگردانید به صورت خودکار ویدئو نگه داشته می‌شود تا زمانی که دوباره سر خود را به سمت صفحه نمایش گوشی برگردانید.

2 – Air View/Air Gesture: با این ویژگی به راحتی و با یک حرکت دست شما می‌توانید به یک تماس پاسخ دهید و یا آن تماس را رد کنید، می‌توانید موزیک‌ها را عوض کنید، در اینترنت به گشت و گذار بپردازید، در گالری عکس‌های خود بچرخید و تمام این کارها را بدون حتی یک لمس صفحه انجام دهید. با همین ویژگی همچنین می‌توانید یک پیش نمایش از ایمیل‌ها و عکس‌ها را تنها با نگه داشتن انگشت خود به فاصله 1 سانتی متر از صفحه انجام دهید.

3 – Group Play: با این ویژگی امکان این وجود دارد که به سرعت فایل‌های موزیک، عکس، اسناد آفیس و غیره را به یک گلکسی اس 4 دیگر منتقل کنید. همچنین با این ویژگی امکان انجام بازی چند نفره نیز امکان پذیر است.

4 – S-voice Drive: این ویژگی که به S-Voice اضافه شده است به عنوان یک دستیار مجازی در حین رانندگی به شما کمک می‌کند.

5 – S-Health: با این نرم افزار شما می‌توانید میزان کالری ورودی به بدن خود و میزان کالری مصرفی، وزن خود فشار خون و قند خون به صورت روزانه بررسی کنید.

6 - Temperature and Humidity sensors: این گوشی همچنین به یک سنسور تشخیص دما و رطوبت محیط مجهز است که در هر لحظه می‌توانید دما و رطوبت منطقه‌ای که در آن هستید را مشاهده کنید.

7 - Dual camera features: با این ویژگی با دوربین اصلی گوشی که 13 مگاپیکسل است و دوربین دوم گوشی که 2 مگاپیکسل است به طور همزمان می‌توانید عکس بگیرید. به این ترتیب زمانی که در حال که عکاسی هستید می‌توانید عکس خودتان را نیز بگیرید و یا زمانی که در حال مکالمه تصویری هستید نیز از محیط اطراف خود فیلم بگیرید.

8 - :Sound & Shot feature با این ویژگی زمانی که یک عکس می‌گیرید می‌توانید به مدت 9 ثانیه بر روی آن عکس صدا ضبط کنید که این ویژگی باعث جذاب تری شدن عکس خواهد شد.

9 - S-Translate: گوشی با این ویژگی متن و صدا را برای شما ترجمه می کند، این ویژگی با ایمیل‌ها و پیامک‌ها ادغام شده است و یک برنامه جدا نیز برای ان در نظر گرفته شده است.

10 - Drama shot: با این ویژگی تمام مراحل یک فعالیت شخص و یا شیء که از آن عکس گرفته‌اید می‌توانند با هم ترکیب شوند. به طور مثال فرض کنید از یک شخصی که در حال دویدن است به صورت پی در پی عکس می‌گیرید با این ویژگی می‌توانید تمام این عکس‌ها را با هم ترکیب کنید تا فعالیت دویدن در یک عکس نشان داده شود.  26 اسفند 1391
107 نظر
4.42
  125 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری