تست همراه اول

سرویس خبر
18 اسفند 1391 ساعت 09:00
66 نظر

 

گلکسی نوت 3 (Galaxy Note 3) با صفحه نمایش 5.9 اینچی

آیا تصور می‌کنید که اندازه گوشی محبوب گلکسی نوت 2 بزرگ است؟ پس بهتر است این را بدانید که احتمال قوی گلکسی نوت نسل بعدی یعنی گلکسی نوت 3 بزرگ‌تر نیز خواهد بود.

 

به گزارش بر اساس گزارش یک خبرگزاری کره‌ای سامسونگ در نیمه دوم سال 2013 یک فبلت 5.9 اینچی را به بازار عرضه خواهد کرد که همه این احتمال را می‌دهند همان نوت 3 باشد.

 

سامسونگ با تولید خانواده نوت تمام کمپانی‌ها حتی اپل را مجبور کرد تا اندازه صفحه نمایش گوشی‌های خود را بزرگ‌تر نمایند، کمپانی‌ها بعد از مشاهده استقبال کاربران از صفحه نمایش بزرگ‌تری مانند نوت مصمم شدند تا اندازه گوشی‌ها و به دنبال آن اندازه صفحه نمایش را افزایش دهند. اما این بزرگ شدن صفحه نمایش تا کجا باید پیش برود؟ آیا دستگاهی با صفحه نمایش 5.9 اینچ را می‌توان یک گوشی نامید؟

 

 

به هر حال در این گزارش آمده که این فبلت به پردازنده Exynos 5 Octa، صفحه نمایش آمولد اما نه از نوع قابل انعطاف مجهز است. هنوز مشخص نیست که سامسونگ بر روی این گوشی نام نوت 3 را خواهد گذاشت یا شاید قصد معرفی خانواده‌ای جدید از گوشی‌ها را داشته باشد؟ در ضمن اگر به خاطر داشته باشید پیش از این نیز شایعه شده بود که نوت 3 صفحه نمایش 6.3 اینچی خواهد داشت که احتمال صحت هر دوی این گزارش‌ها وجود دارد.

 

در این بین چیزی که مهم است این است که کمپانی‌ها در حال گرویدن به صفحه نمایش‌های بزرگ‌تر و البته با کیفیت‌تر هستند و اگر شما از اندازه گوشی‌هایی مانند نوت 2 خوشتان نمی‌آید بهتر است که نظر خود را عوض کنید و به استفاده از گوشی‌‌های با صفحه نمایش بزرگ خود را عادت دهید.

 

منبع: KOREA TIMES  18 اسفند 1391
66 نظر
3.68
  82 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری