تست همراه اول

سرویس خبر
23 بهمن 1391 ساعت 11:00
95 نظر

 

اپل و ساعت شیشه‌ای هوشمند با بدنه خمیده با نام iWatch

اپل به دنبای تولید ساعت‌هایی با سیستم عامل iOS و شیه خمیده است.

همانطور که می‌دانید سامسونگ به دنبال ارائه گوشی‌هایی با صفحه نمایش انعطاف پذیر است که در نمایشگاه CES نیز نمونه‌های اولیه این گوشی را نیز به نمایش گذاشت.

به گزارش امروز نیویورک تایمز گزارش داده است که اپل در حال توسعه ساعت‌های مچی با سیستم عامل iOS و شیشه خمیده است اما در حال حاضر این نمونه در حال تولید اولیه است. متاسفانه منبع خبری این روزنامه جزئیاتی را در مورد زمان ارائه و نوع طراحی این محصول ارائه نکرده است.

این محصول که احتمالا iWatch نام دارد مانند آیپاد نانو در دور دست پیچیده خواهد شد همچنین در این محصول از سیری نیز کمک گرفته خواهد شد تا نیاز به تماس فیزیکی با گجت کمتر شود.

امروز ارائه این محصول از سوی اپل هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک تر شده است به خصوص اینکه در سال گذشته شرکت Corning  یک شیشه نازک و انعطاف پذیر را ارائه کرد.

But Bocko اشاره می‌کند که با توجه به فعالیت شرکتش در این زمینه اعلام کرده است که "این اختراع یک کار چالش برنگیز است زیرا بدن انسان در جهات مختلف و غیر قابل پیش بینی حرکت می‌کند بنابراین این یکی از سخت‌ترین چالش‌های مکانیکی به حساب می‌آید."

اگر اینچنین دستگاهی از سوی اپل ارائه شود یعنی اپل نه تنها به Pebble بلکه به گوگل نیز در زمینه گجت‌های پوشیدنی اعلان جنگ کرده است و باید منتظر یک رقابت جذاب در این زمینه بین این شرکت‌های بزرگ باشیم.

منبع: theverge  23 بهمن 1391
95 نظر
3.52
  102 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری