تست همراه اول

سرویس خبر
17 بهمن 1391 ساعت 16:00
4 نظر

 

اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران

اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در تاریخ 17 اسفند 91 در تهران برگزار می‌شود

سیستم عامل‌های موبایلی امروزه به بخش مهمی از گوشی‌های تلفن همراه تبدیل شده‌اند و شاید بتوان مهمترین دلیل انتخاب یک کاربر برای خرید یک موبایل هوشمند را پشتیبانی آن گوشی از نرم افزارهای مختلف و وجود نرم افزارهای زیاد برای آن سیستم عامل دانست.

مهم‌ترین سیستم عامل‌های موبایلی در حال حاضر سیستم عامل‌های اندروید و iOS هستند که هر کدام در بازارهای خود برنامه‌های بسیار زیادی را دارند، اما متاسفانه در این بازارها کمبود برنامه‌های ایرانی بسیار به چشم می‌خورد.

به گزارش در همین راستا اولین همایش تخصصی نرم افزارهای موبایل و موبایل وب ایران در تاریخ 17 اسفند 91 در تهران برگزار می‌شود. در این مراسم افراد متخصص در بخش نرم‌افزارهای اندروید، iOS، رابط کاربری اپلیکیشن‌های موبایل، موبایل وب و درآمدزایی در زمینه موبایل به سخنرانی می‌پردازند. در حاشیه این همایش تعدادی از نرم افزارهای برگزیده ایرانی معرفی خواهند شد که شما نیز می‌توانید برنامه‌های موبایلی خود را در این همایش به همگان معرفی کنید.

 

 

 

برای آگاهی از جزئیات بیشتر در مورد همایش و همچنین اطلاع از چگونگی ارسال برنامه‌های خود می‌توانید به سایت http://www.iranappfest.com مراجعه کنید.  17 بهمن 1391
4 نظر
3.86
  21 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری