تست همراه اول

سرویس خبر
9 بهمن 1391 ساعت 10:00
27 نظر

 

سامسونگ به دنبال گسترش سرویس Music Hub خود است

سامسونگ می‌خواهد در این زمینه نیز بهترین باشد.

سامسونگ در بعضی گجت‌های خود یک سرویس برای آهنگ‌ به نام Music Hub را دارد که متاسفانه در حال حاضر تنها در گجت‌های سامسونگی این سرویس قابل دسترس است.

به گزارش جی اس ام  TJ Kang (معاون ارشد بخش سرویس موزیک سامسونگ) در مصاحبه‌ای که با سایت The Next Web داشته است گفته که این کمپانی به دنبال این است تا سرویس Music Hub خود را برای گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، تلویزیون‌ها و حتی برای یخچال فریزرهای تمام کمپانی‌های بزرگ دنیا  ارائه کند.

Kang اشاره کرده است که مردم دنیا از تمام برندها خرید می‌کنند و اگر یک سرویس همگانی برای تمام خریداران یکسان ارائه شود زندگی برای آن‌ها آسان‌تر خواهد شد. این سرویس در حال حاضر در گوگل پلی برای دانلود وجود دارد اما متاسفانه تنها دستگاه‌هایی که این برنامه را پشتیبانی می‌کنند دو گجت محبوب گلکسی اس 3 و گلکسی نوت 2 هستند، اگر سامسونگ این سرویس را برای تمام دستگاه‌های اندرویدی گسترش دهد هزاران کاربر اندرویدی به این سرویس خواهند پیوست.

برای مثال تصور کنید شما یک گوشی گلکسی اس 3 دارید و یک تبلت نکسوس و یا یک تبلت ایسوس ترنسفرمر نیز دارید به نظر شما خوب نیست که موزیک‌هایی که توسط گلکسی اس 3 خود خریداری کرده‌اید بدون هیچ دغدغه‌ای با یک سرویس مشترک بر روی تبلت شما نیز وجود داشته باشد؟ این سوریس می‌تواند یک رقیب بسیار خوب و قوی برای iTunes و Spotify باشد.

منبع: The Next Web  9 بهمن 1391
27 نظر
4.32
  31 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری