تست همراه اول

سرویس خبر
2 بهمن 1391 ساعت 11:42
747 نظر

 

انتخاب بدترین گوشی از هر برند توسط کاربران جی اس ام

قصد داریم گوشی‌هایی را که مشتریان در بازار از آن‌ها ناراضی هستند بشناسیم.

به انتخاب خود می‌تواند این کار را انجام دهد اما برای اینکه نظرات کاربران عزیز در این امر دخیل باشد تصمیم بر این گرفتیم تا اینکار(انتخاب بدترین گوشی‌ها) را کاربران انجام دهند.

به همین منظور شما می‌توانید در قسمت نظرات همین صفحه، نام و مدل هر گوشی که تجربه کار با آن را داشته‌اید و از آن رضایت نداشته‌اید را با ذکر علت نارضایتی خود بیان کنید. در این صفحه کامنت‌ها تایید می‌شوند و کاربران دیگر می‌توانند به هر کدام از نظرات دوستان، مثبت و یا منفی بدهند که با این عمل کسانی که آن گوشی را داشته‌اند و نظری مخالف با یکی از کارابران دارند با دادن علامت منفی می‌توانند مخالفت خود را با آن نظر اعلام کنند و بالعکس با دادن علامت مثبت می‌توانند نظر موافق خود با آن نظر را اعلام کنند که با این کار مشخص خواهد شد چه نظراتی از صحت بیشتری برخوردار هستند.

لطفا در این صفحه تنها در مورد همین مواردی که خواسته شده  نظر خود را بگویید و سعی در پاسخ دادن به نظرات دیگر کاربران نداشته باشید و اگر با یک نظر موافق و یا مخالف بودید تنها با ثبت مثبت و یا منفی نظر خود را اعلام کنید.

کاربران عزیز سعی کنند فرمت ثبت نظرات به این صورت باشد:

نام برند – مدل گوشی – علت نارضایتی

در ضمن حتما برای قرار دادن نظر خود با نام کاربری خود وارد سایت شوید و اگر عضو نیستید حتما عضو شده و سپس نظر خود را بگذارید زیرا به نظری که با نام کاربری عضو سایت ثبت شده باشد و بیشترین مثبت را از طرف کاربران دریافت کرده باشد جایزه‌ای از طرف تعلق خواهد گرفت.

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.  2 بهمن 1391
747 نظر
3.26
  232 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری