تست همراه اول

سرویس خبر
1 آذر 1391 ساعت 09:53
238 نظر

 

شایعات جدید از گلکسی اس 4

گوشی گلکسی اس 4 چه مشخصاتی دارد؟

گلکسی اس 3 موفقیت زیادی را در فروش و کسب محبوبیت برای سری گلکسی سامسونگ به همراه داشت اما به نظر می‌رسد که ماموریت آن در حال تمام شدن است و باید وظیفه خود را برگردن نسل بعدی خود یعنی گلکسی اس 4 قرار دهد.

به گزارش شایعات تازه‌ای از گوشی نسل چهارم گلکسی سامسونگ به گوش می‌رسد، یکی از این شایعات که در خبرهای گذشته هم گفتیم صفحه نمایشگر 4.99 اینچی فول اچ دی سوپرآمولد است. اما مشخصات دیگری که گفته می‌شود این گوشی به آن‌ها مجهز است یک پردازشگر 4 هسته‌ای Exynos  است که گفته می‌شود مانند پردازشگری است که سامسونگ در تبلت 10 اینچی نکسوس خود استفاده کرده است.

مورد دیگر یک دوربین 13 مگاپیکسلی است که به نظر می‌آید گلکسی اس 4 به آن مجهز باشد، درست است که شایعات قبلی در مورد گلکسی نوت 2 درباره دوربین 13 مگاپیکسلی درست از آب در نیامد و به علت بدقولی سونی سامسونگ نتوانست دوربین 13 مگاپیکسلی را بر روی گلکسی نوت 2 قرار دهد اما به نظر نمی‌رسد که سامسونگ بر روی 3 نسل از گوشی‌های گلکسی خود از دوربین 8 مگاپیکسلی استفاده کند.

با بیان تمام این جزئیات هنوز نمی‌توان نظر قطعی در مورد نسل بعدی گلکسی ابراز کرد باید منتظر بمانیم و ببینیم سامسونگ جه برگ برنده‌ای در گلکسی اس 4 قرار می‌دهد تا بتواند موفقیت گلکسی اس 3 را ادامه دهد.

منبع: GSMArena  1 آذر 1391
238 نظر
4.60
  165 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری