تست همراه اول

سرویس خبر
27 آبان 1391 ساعت 00:05
23 نظر

 

برنامه نقشه جدید نوکیا اینبار برای iOS و اندروید

نوکیا برنامه نقشه خود را بهبود داده و برای اندروید و iOS نیز ارائه می‌کند

آقای استفن الوپ در سانفرانسیسکو اعلام کرد که نوکیا قصد دارد برنامه نقشه خود را دوباره بازسازی کند و نام آن را Here نامیده‌ است.

اگر چه از نظر پایه سرویس نقشه تغییر خاصی ندارد اما تعدادی ویژگی جدید به آن اضافه شده است.

اولین ویژگی که Collections نامیده می‌شود به شما این امکان را می‌دهد مکان‌هایی که بیشترین کاربرد را برای شما دارند در حساب کاربری خود ذخیره کنید بنابراین به طور مکرر نیاز به جستجوی این مکان‌ها را ندارید، در ضمن این مکان‌ها چون در حساب کاربری شما ذخیره شده‌اند بین تمام دستگاه‌هایی که با این حساب کاربری شما فعال هستند همگام سازی خواهد شد.

ویژگی جدید دیگر نقشه‌های سه بعدی هستند که برای بعضی مکان‌های مهم در دنیا این ویژگی وجود دارد. این ویژگی مانند ویژگی Flyover  در نقشه اپل است و اطلاعات آن نیز توسط همان شرکتی که برای اپل این اطلاعات را درست کرده جمع آوری شده است.

در ضمن ویژگی ویرایش نقشه نیز اضافه شده که کاربران می‌توانند اسامی خیابان‌ها و اطلاعات ترافیکی را برای نقشه ویرایش کنند.

می‌دانیم که نوکیا یکی از بهترین نقشه‌های دنیا را در اختیار دارد اما نکته جالب اینجا است که نوکیا اعلام کرده که قصد دارد این برنامه را برای iOS و اندروید نیز ارائه کند، در نسخه iOS همچنین امکان راهنمایی نقشه به شما نیز وجود دارد. اعلام شده که بزودی این نقشه برای این دوسیستم عامل محبوب ارائه می‌شود پس منتظر حضور نقشه بسیار کاربردی نوکیا بر روی دستگاه‌های اندرویدی و iOS خود باشید.

منبع: GSMArena  27 آبان 1391
23 نظر
4.34
  32 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری