تست همراه اول

سرویس خبر
20 آبان 1391 ساعت 14:20
259 نظر

 

سوالات خود را از جی اس ام بپرسید

سوالات و مشکلات خود را از ما بپرسید و جواب آن را از ما بخواهید!

با توجه به اینکه در قسمت نظرات، کاربران عزیز سوالات فراوانی را مطرح می‌کنند و در اغلب اوقات این سوالات بی جواب باقی می‌مانند و یا اگر جوابی به آن‌ها داده می‌‌شود توسط افراد متخصص نیست و شاید راه حل درست را برای کاربران به ارمغان نیاورد، تصمیم گرفته که به سوالات کاربران عزیز توسط متخصصان خود جواب دهد تا علاوه بر اینکه نیاز کاربران عزیزمان به بهترین نحو برطرف شود، پیگیری‌های به همراهان همیشگی ما اثبات گردد.

این کار به این صورت انجام خواهد شد که کاربران عزیز می‌تواند در قسمت کامنت‌ها (نظرات) همین خبر سوالات خود را مطرح کنند و در روز 4 شنبه، سوالات مطرح شده را به همراه جواب متخصصان جی اس ام  در یک خبر جداگانه که در همان روز 4 شنبه برای شما قرار خواهیم داد در صفحه اخبار مشاهده بفرمایند.

پیرو این موضوع در اولین اقدام تصمیم گرفتیم تا در ابتدا به سوالات و مشکلات کاربران اندرویدی خود پاسخ دهیم، کاربرانی که سوال و مشکلی در رابطه با اندروید دارند (نوع و مدل گوشی نیز ذکر گردد) می‌توانند در قسمت کامنت‌ها (نظرات) همین خبر سوالات خود را مطرح کنند و در روز 4 شنبه منتظر جواب‌های خود باشند.

ذکر این نکته لازم است که در این صفحه کامنت‌ها تایید نمی‌شوند بنابراین نگران این موضوع که کامنت‌ها شما تایید نشده نباشید زیرا ما کامنت‌ها شما را دریافت می‌کنیم.

امیدواریم این تلاش ما بتواند نیاز کاربرانمان را به خوبی برطرف کند.

   20 آبان 1391
259 نظر
4.42
  132 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری