تست همراه اول

سرویس خبر
14 آبان 1391 ساعت 10:11
25 نظر

 

سهم iOS و اندروید از وبگردی‌های موبایلی و تبلتی چه میزان است؟

سهم سیستم عامل‌های مختلف و مرورگرهای مختلف از ترافیک وبگردی موبایلی و تبلتی

 

امروزه استفاده از تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند در وبگردی رواج زیادی پیدا کرده و به علت استفاده آسان از صفحات لمسی و قابل حمل بودن این دستگاه‌ها افراد تمایل بیشتری برای استفاده از این دستگاه‌ها در مرور وب دارند. اما ترافیکی که این دستگاه‌ها در مرور وب دارند به چه میزان است؟

 

به گزارش اعداد و ارقام جدید از آخرین مطالعه NetMarketShare نشان می‌دهد که 10.29 درصد از ترافیک وبگردی مربوط به گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها است.

 

 

این اولین باری است که این درصد به بیش از 10 درصد می‌رسد، در ماه گذشته این میزان برابر 7.3 درصد بوده است و این نشان از رشد چشمگیر استفاده افراد از گوشی‌ها و تبلت‌ها است.

 

اما سهم دو سیستم عامل بزرگ iOS و اندروید چه میزان بوده؟ از این 10.3 درصد 60 درصد ترافیک به دستگاه‌های iOS و 27 درصد نیز به گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی اختصاص داشته است.

 

 

و اما مرورگرهای موبایلی چه میزان از این درصدها را به خود اختصاص داده‌اند؟

 

در مکان اول مرورگر سافاری اپل با 60.31 درصد بیشتر ترافیک مرورگرهای موبایلی و تبلتی را دشته، در مکان دوم مرورگر اندروید با 25.95 درصد، در مکان سوم مرورگر اپرا با 8.24 درصد، بلک بری با 1.32 درصد و در نهایت مرورگر سیمبین تنها با 0.89 درصد سهم از ترافیک مرورگرهای موبایلی و تبلتی در مکان پنجم قرار گرفته است.

 

 

منبع: netmarketshare  14 آبان 1391
25 نظر
3.46
  28 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری