سرویس خبر
7 شهریور 1391 ساعت 07:07
34 نظر

 

اولین بازارچه ایرانی اینترنتی برای نرم افزارهای آیفون، آیپاد و آیپد

 

اولین بازارچه ایرانی اینترنتی برای

نرم افزارهای آیفون، آیپاد و آیپد

 
 
سیبچه اولین بازارچه اینترنتی ایرانی و رایگان برای خرید و فروش نرم افزارهای آیفون، آیپاد و آیپد به زبان فارسی است.

این نرم افزار بر روی دستگاه نصب می‌شود و امکان نصب برنامه‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند. با وجود این بازارچه، بسیاری از مشکلات کاربران حل شده و بدون اینکه نیازی باشد از تحریمی عبور کنند یا حتی وارد اکانت آی‌تونز خود شوند، به راحتی می‌توانند برنامه‌ها را نصب کنند.

همچنین این بازارچه امکان خرید اینترنتی از طریق شبکه شتاب را به منظور فروش اپلیکیشن‌های تولید شده توسط تولیدکنندگان داخلی فراهم کرده است. به این ترتیب به کمک سیبچه برنامه‌نویسان بیشتری تشویق به نوشتن برنامه‌های فارسی خواهند شد و به تبع آن برنامه‌های مناسب برای تامین تیازهای کاربران داخلی تولید خواهد شد. اپلیکیشن‌های «کیف پول الکترونیکی»، «فال حافظ» و «کتابخانه شعرهای پارسی» از جمله برنامه‌هایی هستند که در سیبچه با استقبال خوبی مواجه شده‌اند.

یکی دیگر از مزایای سیبچه، محیط کاربری زیبا و تقسیمبندی مناسب اپلیکیشن‌هاست، برنامه‌ها در دسته‌هایی مانند برنامه‌های آموزشی، کتاب، بازی، سلامت و تندرستی، موسیقی و ... تقسیم می‌شوند، به این ترتیب کاربر راحت می‌تواند به برنامه‌های مورد نظرش برسد.

از نکته‌های قابل توجه سیبچه، قانونی بودن آن است و استفاده از آن احتیاج به هیچ برنامه واسطه‌ای ندارد. به همین دلیل سرعت قابل قبولی ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند بدون دردسر برنامه‌ها را دانلود و نصب کنند.

 

                                    

برای نصب بازار سیبچه دستگاه شما باید جیلبریک شده باشد. سیبچه را می‌توانید هم از راه برنامه سیدیا از روی دیوایس و هم با یک برنامه ساده روی ویندوز نصب کنید. در سایت سیبچه تمام این مراحل توضیح داده شده و با مراجعه به سایت (www.sibche.ir) می‌توانید به راحتی این مراحل را گام به گام انجام دهید و از این بازارچه استفاده کنید.

   7 شهریور 1391
34 نظر
3.74
  53 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری