تست همراه اول

سرویس خبر
5 شهریور 1391 ساعت 01:50
77 نظر

 

اظهار نظرهای یکی از اعضای هیئت منصفه دادگاه اپل و سامسونگ

Manuel Ilagan یکی از 7 مرد و 2 زن اعضای هیئت منصفه دادگاه اپل و سامسونگ که دیروز صبح رای خود را بر علیه سامسونگ اعلام کردند از اتفاقاتی که در اتاق مشورت این هیئت منصف رخ داده توضیحاتی داده است.

به گزارش آقای Ilagan گفته که از همان روز اول مشورت اعضای هیئت منصفه این احساس را داشتند که سامسونگ به اپل صدمه زده است. همچنین ادامه می‌دهد که در اتاق مشورت بحث داغی در میان اعضا زمانی که باید رای را صادر می کردیم صورت گرفته‌است او اضافه کرده‌است که هیئت منصفه تصمیم عجولانه‌ای نگرفته است و قبل از اعلام حکم تمام شواهد را با دقت بررسی کردند.

از میان سیل عظیم شواهد موجود کدامیک توانسته آقای Ilagan را متقاعد سازد؟

به نظر می‌رسد ایمیل‌هایی که سامسونگی‌ها به یکدیگر ارسال کردند و از یکدیگر سوال کردند که کدام یک از ویژگی‌های اپل باید به دستگاه‌های آن‌ها اضافه شود و نموداری که نشان دهنده طراحی گوشی‌های سامسونگ قبل از معرفی آیفون و بعد از معرفی آیفون بوده توانسته اثر بسیار زیادی در تصمیم آقای Ilagan داشته‌ باشد.

اما در مورد ادعای سامسونگ بر علیه اپل در مورد نقض حق ثبت اختراع در مورد باند اصلی تراشه‌های به کار رفته در آیفون و آی پد نسل سوم آقای Ilagan می‌گوید که زمانی که سامسونگ مشغول بحث بر سر این موضوع بوده است وکیل اپل به بندی از قرارداد سامسونگ و اینتل اشاره می کند که در آن قرارداد اینتل گفته است که سامسونگ حق ندارد در این مورد بر علیه هیچ شرکتی که از اینتل تراشه خریداری می‌کند شکایت کند و مدارک نیز نشان می‌دهند که اپل تراشه‌های خود را از اینتل خریداری کرده‌است.

آقای Ilagan می گوید که هیچ تعصب هموطنی درکار نبوده است، مدیر هیئت منصفه آقای Velvin Hogan کسی بوده که به هیئت برای فهمیدن روال کار کمک زیادی کرده است و یکی دیگر از اعضاء که مدیر پروژه‌های AT&T است نیز در محاسبه خسارت کمک زیادی کرده . آقای Ilagan به عنوان یک مهندس سیستمی در Western Electronic و به عنوان مهندس برنامه‌ها برای Stanford Telecom کار کرده است.

منبع : Cnet  5 شهریور 1391
77 نظر
3.29
  91 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری