تست همراه اول

سرویس خبر
4 شهریور 1391 ساعت 09:50
62 نظر

 

احتمال وقفه بین زمان معرفی و زمان عرضه آیفون 5

بسیاری از مردم منتظر هستند تا آیفون 5 ارائه شود و آن‌ها نیز آیفون 4 خود را ارتقا داده و به جمع کاربران آیفون 5 بپیوندند.

به گزارش شاید اینبار تولید آیفون 5 به اندازه‌ای نباشد که پاسخگوی تمام افراد باشد و اپل برای پاسخگویی به درخواست زیاد مردم با مشکل مواجه شود.

اما دلیل این مشکل چه می‌تواند باشد؟

در خبرها به شما گفتیم که ال‌جی تولید انبوه صفحه نمایش جدید آیفون را شروع کرده است همانطور که در آن خبر به شما گفتیم در این صفحه نمایش یک تکنولوژی جدید به کار رفته است که ال‌جی تمام تابستان را صرف حل مشکلاتی که این تکنولوژی برای ال‌جی ایجاد کرده بود کرده و نهایتا اعلام کرد که بر این مشکلات فائق آمده و تولید انبوه صفحه نمایش را شروع کرده است.

اما مسئله دیگر این است که Foxconn نیز به مشکلاتی از جمله تامین مواد اولیه برای پین اتصال دهنده جدید آیفون که گفته می‌شود کوچکتر شده و تنها 8 پین دارد برخورد کرده است. این مشکل و مشکل قبلی در مورد صفحه نمایش جدید به نظر می‌آید باعث شوند تا وقفه‌ای در پاسخگویی به درخواست 15 تا 20 میلیونی آیفون جدید ایجاد شود و احتمال اینکه افراد برای دریافت سفارشات خود برای آیفون جدید زمان زیادی را انتظار بکشند وجود خواهد داشت.

منبع: Digitimes  4 شهریور 1391
62 نظر
3.63
  71 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری