تست همراه اول

سرویس خبر
17 تیر 1391 ساعت 00:25
24 نظر

 

Galaxy SIII تلفن همراه المپیک لندن شد!

شرکت سامسونگ و VISAدر اطلاعیه‌ای مشترک از Galaxy SIII بعنوان گوشی المپیکی سامسونگ برای بازی‌های المپیک و پاراالمپیک 2012 لندن یاد کردندبدین منظور تعداد محدودی از این مدل مجهز به برنامه پرداخت شرکت VISA موسوم به VISA PayWave برای ورزشکاران و دیگر معرفی‌کنندگان هر دو شرکت سامسونگ و VISA در دسترس قرار می‌گیرد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، نمایش اپلیکیشن PayWave بروی Galaxy SIII از طریق کیوسک‌های مختلف از دیگر برنامه‌های مشترک سامسونگ و VISA در در جریان بازی‌های المپیک است.

تکنولوژی NFC بکار گرفته شده در Galaxy SIII امکان پرداخت از طریق 140,000 پایانه بدون نیاز به تماس مستقیم را در جریان بازی‌های المپیک در انگلستان فراهم می‌آورد.

Bill Gajda مسئول جهانی تولیدات پرتابل در مجموعه VISAاز Galaxy SIII با فناوری NFCبعنوان بخشی از یک تحول گسترده یاد نمود که شیوه خرید، پرداخت و فروش در سرتاسر دنیا را با تغییر روبرو خواهد کرد. بگفته این مسئول در تابستان امسال، افق پرداخت‌های مالی از طریق گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها و کامپیوترهای PC با مدیریت کامل کاربر بروی هزینه‌ها نمایان می‌شود و با نزدیک‌تر شدن هرچه بیشتر VISA به اهداف خود در این زمینه باهمکاری شرکت سامسونگ توجه جهانیان را بیش از پیش به این مقوله در بازی‌های المپیک 2012 لندن جلب خواهد کرد.  17 تیر 1391
24 نظر
3.64
  75 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری