تست همراه اول

سرویس خبر
3 خرداد 1391 ساعت 18:27
34 نظر

 

امکان انحصاری و جدید دوربین های آینده تلفن های همراه شرکت اپل

حق امتیاز یا پتنت جدید ثبت شده توسط شرکت اپل نشان می‌دهد که این شرکت قابلیت تمرکز (فوکوس) چند نقطه‌ای و انتخاب میان آنها را به نام تلفن همراه آیفون به ثبت رسانده است. با ثبت این حق امتیاز اختراع احتمالا شاهد عرضه این قابلیت در مدل بعدی آیفون این شرکت خواهیم بود.

با توجه به توضیحات این حق امتیاز، یکی از امکانات این قابلیت بر روی این موضوع تمرکز دارد که شما قادر به انتخاب و فوکوس همزمان بر روی چند نقطه از تصویر در هنگام عکسبرداری خواهید بود تا نهایتا تصویر بدست آمده بهترین کیفیت دلخواه شما را داشته باشد.یکی دیگر از امکانات این قابلیت امکان تعقیب اشیاء کلیدی محیط در هنگام عکسبرداری و حفظ فوکوس بر روی آنها است. امکان دیگر امکان بهره‌مندی از پردازشگر اختصاصی برای پردازش تصاویر است که احتمالا به جای مقدار پردازش سخت‌افزاری اختصاص داده شده در پردازشگر A5 قرار خواهد گرفت.

ما هنوز نمی‌دانیم که اپل قطعا از این اختراع و یا بهتر بگویئم قابلیت در آیفون بعدی خود استفاده خواهد کرد اما مزمئنا اضافه شدن چنین امکانی به دوربین بعدی محصول اپل مطمئنا باعث خوشحالی اهالی دنیای عکس و دوربین خواهد شد.  3 خرداد 1391
34 نظر
3.77
  47 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری