تست همراه اول

سرویس خبر
27 اردیبهشت 1391 ساعت 14:21
38 نظر

 

اپل به دنبال نمایشگر های تا شوی سامسونگ / آیا آیفون های بعدی با قابلیت خم شدن عرضه خواهند شد ؟!

طی چند سال آینده می‌توانیم شاهد نسل جدید از گوشی هوشمند آیفون باشیم که می‌تواند تا شود، پیچ بخورد و امکان پوشیدن آن برای کاربران فراهم شود.


به گزارش ایستنا، اگر تحلیل روزنامه The Korea Times از گزارش منتشر شده توسط یکی از نمایندگان شرکت سامسونگ درست باشد، آیفون‌های آتی با نمایشگرهای انعطاف‌پذیر و قابلیت‌هایی کاملا متفاوت به دست کاربران می‌رسند.یکی از نمایندگان سامسونگ در مورد اندازه‌های مختلف نمایشگرهای انعطاف‌پذیر OLED این شرتک توضیح داده و خاطرنشان کرده است که اپل یکی از بزرگترین مشتریان این نمایشگرها محسوب می‌شود و می‌تواند در نسل آتی محصولات خود از این نمایشگرها استفاده کند."وون اوه-هیون"(Kwon Oh-hyun) معاون سامسونگ اظهار داشت که این شرکت به تازگی با درخواست قابل ملاحظه‌ شرکت‌های الکترونیکی مختلف برای خرید نمایشگرهای انعطاف‌پذیر OLED مواجه شده است. او گفت که سامسونگ این محصول را به تولید انبوه خواهد رساند و تا پایان سال جاری میلادی یک میلیون دستگاه از آن را روانه بازار خواهد کرد.

اگرچه این محصول توسط شرکت‌های الکترونیکی مختلف مورد توجه قرار گرفته است، اما اپل یکی از بزرگترین مشتریان آن محسوب می‌شود و کارشناسان بر این اساس پیش‌بینی می‌کنند که آیفون‌های آینده با نمایشگر انعطاف‌پذیر به دست کاربران می‌رسند.  27 اردیبهشت 1391
38 نظر
3.03
  97 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری