سرویس خبر
17 بهمن 1386 ساعت 01:37
0 نظر

 

iphoneبه قابلیت شماره گیری سریع مجهز خواهد شد

گروه خبری GSM: یکی ازمشکلاتiphone عدم تجهیز آن به قابلیت شماره گیر سریع است. این مشکل باورود Big boss برطرف شده و دیگر گوشی های Apple نیازی به مقدمات دشوار شماره گیری سریع ندارند

گروه خبری GSM: یکی ازمشکلاتiphone  عدم تجهیز آن به قابلیت شماره گیر سریع است. این مشکل باورود Big boss  برطرف شده و دیگر گوشی های  Apple نیازی به مقدمات دشوار شماره گیری سریع ندارند .

 روش کار از این قرار است: با اشاره به نام فرد، شماره گیری خودبه خود انجام می شود ، این برنامه سازگاربا سخت افزار 1/1/3   ومبتنی بر GUI  است.پس از دانلود و  نصب BIG BOSS گوشی قادر به شماره گیری سریع خواهد بود. تاکنون بیش از 4 میلیون گوشیIPHONE    درآمریکا  فروخته شده و امسال کشورهای چین ، ژاپن واسترالیا نیز به این تعداد اضافه خواهد شد.گروه خبری GSM: یکی ازمشکلاتiphone  عدم تجهیز آن به قابلیت شماره گیر سریع است. این مشکل باورود Big boss  برطرف شده و دیگر گوشی های  Apple نیازی به مقدمات دشوار شماره گیری سریع ندارند .

 روش کار از این قرار است: با اشاره به نام فرد، شماره گیری خودبه خود انجام می شود ، این برنامه سازگاربا سخت افزار 1/1/3   ومبتنی بر GUI  است.پس از دانلود و  نصب BIG BOSS گوشی قادر به شماره گیری سریع خواهد بود. تاکنون بیش از 4 میلیون گوشیIPHONE    درآمریکا  فروخته شده و امسال کشورهای چین ، ژاپن واسترالیا نیز به این تعداد اضافه خواهد شد.

  17 بهمن 1386
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری