سرویس دانلود
5 فروردین 1396 ساعت 01:52
1 نظر

تنها وظیفه شما ساختن شهر به زیباترین شکل ممکن و رساندن جمعیت آن به میزان مورد نظر است.

اگر به سبک بازی‌های شهرسازی علاقه دارید خبر خوبی برای شما داریم. به‌تازگی بازی جدیدی برای آی‌اواس و اندروید عرضه شده که شما را مرحله به مرحله تشویق به ساخت و گسترش شهری بزرگتر می‌کند. Bit City گرافیکی شبیه به بازی‌های ۸ بیتی دارد و وظیفه شما در هر مرحله رساندن میزان جمعیت شهر به اندازه مورد نظر است. شما باید در محل‌هایی که دراختیارتان قرار داده شده خانه، محل تجاری و سرویس‌های شهری ایجاد کنید و با ارتقا این ساختمان‌ها درآمد حاصله از آنها را افزایش دهید. می‌توانید با درآمدی که از محل ساختمان‌ها کسب می‌کنید خدمات شهری را ارتقا دهید تا مجموع درآمد لحظه‌ای شما رشد پیدا کند. متناسب با اندازه شهر سرویس‌های حمل و نقل عمومی بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد که البته برای گسترش ناوگان هریک باید مبلغی از درآمدتان را خرج کنید. 

 

هنگامی که در حال بازی باشید درآمدتان لحظه به لحظه افزایش می‌یابد و هنگامی که از بازی خارج می‌شوید درآمدتان با درصدی پایین‌تر در بانک ذخیره می‌شود تا هنگام بازگشت به بازی بتوانید از آن استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم ظرفیت بانک را افزایش دهید تا هنگامی که در بازی حضور ندارید بتوانید مبلغ بیشتری را ذخیره کنید.

این بازی جذاب و اعتیاد آور به‌صورت رایگان در اپ استور و گوگل پلی استور عرضه شده و روی هر دو دستگاه گوشی و تبلت قابل نصب است.دانلود

  5 فروردین 1396
3938 بازدید
1 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری