سرویس دانلود
9 بهمن 1395 ساعت 14:04
0 نظر

پایان کابوس‌های مدرسه؛ با Socratic تمام تکالیف را انجام دهید

Socratic

انجام تکالیف مدرسه یکی از کابوس‌های تمام دانش‌آموزان است. اما Socratic اپلیکیشنی است که می‌تواند تمامی تکالیف را برای شما انجام دهد.

یکی از چیزهایی که می‌توانست لذت‌های شیرین دوران مدرسه را به تلخی تبدیل کند، تکالیفی بود که معلم بعد از پایان کلاس به دانش‌آموزان محول می‌کرد و باعث می‌شد وقت آزاد دانش‌آموزان در بعد از مدرسه با این تکالیف سپری شود. اما پیشرفت‌های تکنولوژی باعث شده که بچه‌های نسل جدید دیگر در مورد تکالیف‌شان دل‌نگرانی نداشته باشند و با استفاده از گوشی‌هوشمند خود تمامی آنها را انجام دهند. یکی از اپلیکیشن‌هایی که برای انجام تکالیف می‌توانید از آن استفاده کنید «Socratic» نام دارد. این اپلیکیشن که در حال حاضر فقط برای سیستم‌عامل iOS عرضه شده است می‌تواند تکالیف را بصورت مرحله به مرحله انجام دهد و توضیحات لازم را نیز ارائه کند. بنابراین فهم راه‌حل مسئله نیز آسان خواهد بود و اگر معلم از شما خواست برای حل آن به پای تخته بروید، نگرانی از بابت دانستن راه‌حل نخواهید داشت. 

بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی دانش‌آموزان را تنبل می‌کند و مانع از توسعه ذهنی آنها می‌شود. اما در واقع اپ‌هایی مانند Socratic که راه‌‌حل مسائل را بصورت مرحله به مرحله همراه با توضیحات کامل ارائه می‌دهند، باعث تعامل بیشتر دانش‌آموزان با درس و همچنین یادگیری بهتر آنها می‌شوند. دانلود

  9 بهمن 1395
2685 بازدید
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری