سرویس دانلود
26 تیر 1395 ساعت 16:55
12 نظر

 

Pokémon GO

تا هفته پیش محبوب‌ترین بازی در آمریکا کندی‌کراش بود، ولی حالا بازی جدیدی جای آن را گرفته: پوکمون گو.

این روزها نام پوکمون زیاد به گوش می‌رسد؛ بازی‌ای که در کمتر از یک هفته انواع رکوردهای استفاده کاربران را شکسته است. پوکمون چیست؟ از کجا آمده؟ چه کار می‌کند؟ جواب مفصل این سوال‌ها را این‌جا بخوانید؛ جواب کوتاه را در همین مطلب توضیح می‌دهیم.

به‌طور خلاصه، پوکمون بازی‌ای است ساخت شرکت نینتندو که در آن، با استفاده از واقعیت افزوده، شما «پوکمون»ها را شکار می‌کنید. چگونه؟ در دنیای واقعی، همان‌طور که در خیابان راه می‌روید، می‌توانید روی گوشی ببینید که پوکمونی اطراف شما هست یا نه، اگر باشد کار شما تازه آغاز می‌شود: باید او را شکار کنید. چگونه شکار کنید؟ با استفاده از دوربین گوشی. با حرکت دادن گوشی در گوشه‌وکنار پوکمون مورد نظر را پیدا می‌کنید و با پرتاب Poké Ball او را به دام می‌اندازید. درواقع در این بازی، موجودات خیالی Pokémon به زندگی واقعی راه پیدا می‌کنند و همه مردم جهان می‌توانند آن‌ها را شکار کنند. نکته دیگر این‌که مغازه‌هایی هم در سطح شهر برای خرید تجهیزات پوکمون تعبیه شده که با مراجعه به آن‌ها شکار پوکمون‌ها راحت‌تر می‌شود.

 

در نهایت این‌که این بازی هنوز با آی‌پی‌های ایران کار نمی‌کند، ولی تک و توک دیده شده که در همین ایران هم افرادی موبایل به دست راه می‌روند و خودشان را خم و راست می‌کنند تا بتوانند Poké Ball را به سمت پوکمونی شلیک کنند و او را به دام بیندازند. به زودی این آدم‌ها بیشتر و بیشتر می‌شوند! از اعتیادآوری این بازی فقط همین را بگوییم که دیروز یک نفر برای شکار پوکمونی از صخره سقوط کرد!دانلود

  26 تیر 1395
12438 بازدید
12 نظر
4.33
  6 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری