سرویس دانلود
15 خرداد 1395 ساعت 14:11
0 نظر

 

Fabulous - Motivate Me

اگر از بی‌خوابی رنج می‌برید، می‌خواهید وزن کم کنید یا صرفا می‌خواهید زندگی و عادت‌های سالم را در خود پرورش بدهید، Fabulous به کارتان می‌آید.

متاسفانه عادت‌های خوب به‌سختی جزو زندگی آدم می‌شوند؛ از فعالیت‌های بدنی مثل ورزش منظم بگیرید تا فعالیت‌هایی ساده مثل نوشیدن روزی سه لیوان آب، همیشه باید کلی زحکت بکشیم تا بتوانیم انجامشان بدهیم. خیلی از ما که شب‌ها بد می‌خوابیم، اضافه‌وزن داریم یا صرفا می‌خواهیم زندگی سالم‌تری داشته باشیم، با این معضل روبه‌روییم که چگونه عادت‌هایمان را تنظیم کنیم. Fabulous اپلیکیشنی است برای سالم‌تر زندگی کردن، برای نظم‌دادن به زندگی و پیدا کردن عادت‌های خوب و سالم. این اپلیکیشن درواقع مربی شماست که بر اساس روش‌های علمی به شما کمک می‌کند که سلامتی پایدار داشته باشید، وزن کم کنید، شب‌ها بهتر بخوابید و سطح انرژی‌تان بالاتر برود.

 

 

 

در Fabulous شما بر اساس هدف‌هایتان برنامه منظم و گام‌به‌گامی دریافت می‌کنید که موارد مختلفی را شامل می‌شود: تغذیه، تنفس، مدیتیشن و... همه این موارد به کمک شما می‌آیند تا خستگی، عدم تمرکز، بدخوابی و... را از زندگی‌تان دور کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این اپلیکیشن مربی‌ شخصی‌ای است که با شما صحبت می‌کند و شما را باانگیزه نگه می‌دارد.

Fabulous اپلیکیشنی است که به ما کمک می‌کند سرحال و پرانرژی باشیم، ولی قطعا قرار نیست همه کارها را خود اپلیکیشن برایمان انجام بدهد؛ نصب اپلیکیشن و پیش‌رفتن با برنامه‌های آن، تازه اول راه است.

 

 دانلود

  15 خرداد 1395
4360 بازدید
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری