سرویس دانلود
9 شهریور 1394 ساعت 13:00
0 نظر

با مایکروسافت ترنسلیتور خودتان مترجم خودتان باشید!

​Microsoft Translator

آیا تا به حال شده در کشوری باشید که زبان مردم آن کشور را ندانید؟ یا مهمان خارجی داشته باشید که از زبان فارسی یا حتی انگلیسی هیچ سر درنیاورد؟ با آن مردم یا این فرد چگونه ارتباط برقرار می‌کنید؟

مایکروسافت با تولید اپلیکیشن ترنسلیتور توانست یکی از مشکلات بشر را به‌خوبی حل کند و ما را نجات دهد! با این اپلیکیشن می‌توانید هر زبانی را که بخواهید به زبان انگلیسی یا فارسی برگردانید. اما این اپلیکیشن چطور کار می‌کند؟
تنها کار لازم این است که اپلیکیشن را از طریق ساعت هوشمندتان اجرا کنید و زبانی را که قرار است گوینده به آن صحبت کند انتخاب کنید. پس از آن همه جملات گوینده را مترجم بلافاصله به انگلیسی ترجمه می‌کند و در کنار آن نیز خود جمله نوشته می‌شود تا گوینده متوجه شود که جمله‌اش به‌درستی شنیده شده است یا خیر.
همچنین می‌توانید به‌جای استفاده از ساعت هوشمند از گوشی هوشمند خود استفاده کنید و اپلیکیشن را روی آن نصب کنید و مترجمی قدرتمند شوید.

 

 

مزیت‌های اپلیکیشن Microsoft Translator:

  • با ساعت هوشمند صحبت کنید و بلافاصله ترجمه آن را دریافت کنید؛ ترجمه‌ای که شامل 50 زبان مختلف دنیا می‌شود، از جمله زبان فارسی.
  • نوشتن جمله بیان‌شده گوینده برای اطمینان از تلفظ درست ثبت‌شده در اپلیکیشن
  • می‌توانید با شناساندن گوینده به اپلیکیشن حتی در محیط‌های شلوغ و پرسروصدا نیز از سیستم ترجمه استفاده کنید.
  • امکان نشانه‌گذاری ترجمه‌ها برای استفاده از عبارات در آینده
  • در حین ترجمه می‌توانید به تایپ کردن با اپلیکیشن مشغول باشید یا عبارات ترجمه را از اپلیکیشن مترجم به اپلیکیشن‌های دیگر کپی کنید.

 

 

این اپلیکیشن 50 زبان مختلف دارد که شامل فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی، کره‌ای، ژاپنی، فارسی و... می‌شود. برای دیدن فهرست زبان‌های پشتیبانی‌شده می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.
این اپلیکیشن از هر سه سیستم عامل موبایل و همچنین از ساعت‌های هوشمند اندرویدی و اپل واچ پشتیبانی می‌کند.

 دانلود

  9 شهریور 1394
4149 بازدید
0 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری